Bahar gelirken yeni dekor fikirleri

Bahar renkleri ile ilkbaharı ilk kez mutfağınızda hissetmeye başlayabilirsiniz.

İlkbahar yaklaşıyor bayanlar. Dekorasyonlarınızı yenilemeye var mısınız? En canlı renkler ile bahar döneminde mutfağınızda canlı görüğnümlere yer açabilirsiniz. Kırmızı, sarı, yeşil, pembe, turuncu ve mavinin her hali ile mutfak dekorunuzda bambaşka havalar estirme fırsatını değerlendirmeye ne dersiniz? Oda görünümlerinizi canlandırırken tercihiniz olacak olan bahar renkleri ile mutfağınızda capcanlı ortamlara yer açabileceksiniz. Bu heyecanı doyumsuzca yaşamak ve yemek yaparken ruhunuzu da besleme fikrini hayata geçirmeye ne dersiniz? Üst resimde de verdiğim örnekte de gördüğünüz üzere kırmızıya mutfağınıza son derece yakışır dekor unsurları ile yer açabilirsiniz. Kırmızı rengin iç açıcılığını mutfağınızda görmeye hazır mısınız?

Bahar renklerini salonlarınızda kullanabilirsiniz.

Üst resimde gördüğünüz üzere bahar renkleri ile salonda son derece muhteşem bir görünüm yakalanmış. Beyaz renk ile uyumlu olabilecek tüm bahar renkleri bir araya gelerek oturma odanızda canlılık kazandırabilirsiniz.  Üstteki resimde gördüğünüz üzere kırlentler oturma grubu seçimindeki köşe grubu ile tam manasıyla bütünleşmiş. Cam kenarı oluşu aydınlanma bakımından yeterli oluşu da tam bir bahar havası için ihtiyaç duyduklarınız arasında adeta ben burdayım diye bağırmaktadır. Aynaların çokluğu ile odada ferah görünümden asla ödün verilmemiştir. Halı seçiminde kilime dönüş olması bahar havasını daha iyi hissettirmektedir. Aynı zamanda renk geçişi olarak zeminde yer alan yeşil-sarı renklerle yapılan kombin son derece dekoratif görünüme yer açmıştır.

Canlı çiçekler ile bahar dönemini istediğiniz şıklıkta hissettirebilirsiniz.
Canlı çiçekler bahar döneminde olmazsa olmaz tercihiniz olabilecek seçimler arasında yer almaktadır. Bu nedenle bahar dönemini canlı tutan görünümlere kavuşturucu çiçekler renkleri, görünümleri ve dekoratiflikleri ile sizleri memnun edebilecektir. Merdivene sıra ile döşenmiş saksılar, dal parçalar5ı ile süslenen cam kavanozlar ve bahar çiçekleri ile oda dekorotiflikelrinizi tam anlamı ile yakalayabilme imkanı elde edebileceksiniz. Farklı tarzları, görünümleri ve dekor objesi seçimlerinizde canlı çiçekleri dekorasyon tarzınıza uyum sağlayacak tarafa koyarak bütünlük elde edebilirsiniz. Bahar dönemi değişimlerinizde fikirlerimden faydalanmayı tercih için var mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir