Bahçe dekorasyonlarına her sezon yer açın

Bahçe mobilyaları ile lüks bahçe dekorasyonları elde edebilirsiniz.

Bahçeler açık havada zaman geçirmeyi sevenler için kaçırılmaz dekor alanları arasındadır. Çayımızı, kahvemizi yudumlarken lüks bahçe mobilyalarına oturup sohbet etmenin keyfine doyamayız. En keyifli sohbetler, samimi anlar bahçemizde geçirdiğimiz zamanla hafızalarımıza kazınır adeta. Bahçe dekorasyonlarında ahşap mobilyalar ve hasır görünümlü koltuklarla üstteki görünüm sanki bir cafe havasını hissettiriyor adeta. Pembenin en canlı halinin duvardaki hali, beyaz yastık ve nevresimlerin bahçe mobilyasındaki yeri, yerdeki otantik halı ve insanın içini ısıtan görünüm zenginliği ile bu bahçe her sezon evinize ev sahipliği yapabilir.

Şık bahçe mobilyaları ve bahçe aydınlatmaları ile özel görünümlü bahçelere sahip olabilirsiniz.

Üstteki bahçe dekorasyonu geniş bahçelere yaz kış uygulanabilecek dekorasyon önerileri arasındadır. Her sezon ben burdayımını koruyan görünüm resimde görüldüğü üzere akşam saatlerinde aydınlatması ile daha dikkat çekici görünümler sunmaktadır. Niş modeli gibi görünen kalın camdan görünen aydınlatması ile bahçe görünümleri adeta yüzümüze su serpmektedir. İlk resimdekinden daha lüks görünen bahçe mobilya takımı özel misafirlerinize Harika bir sunum yeri olarak önemini kanıtlamış görünümler sunmaktadır.

Ahşap merdivenler ve taşlı yol görünümü ile bahçeleriniz daha farklı görünebilir.

Ahşap dekoratif tamamlayıcılar  bahçe görünümlerine en yakışan tamamlayıcılardır. Merdiven tasarımı ile son derece özgün görünümü ortaya koymuştur. Siz de dekorasyonlarınızda yaratıcı bir görünüm yakalamak ve değişkenliğinizi gün yüzüne çıkarmak istiyorsanız çakıl taşları fikrine bayılacaksınız. Beyaz kum hissi veren bu çakıl taşları ile sanki deniz kenarındaymış hissini bahçenizde hissedebileceksiniz. Yaz sezonu yüzme keyfini doyumsuz bir şekilde hissedebilmenizi sağlayacak deniz taşları kışında Özlem gidericiliği omuzlanabilmektedir. Bahçe görünümlerinde daha büyük taşlarla da dekorasyonlarınıza hareket katacak yürüme yolları oluşturabilirsiniz. İsterseniz farklı bahçe dekor fikirleri için bana yorum yazmaya ne dersiniz? sizlerin beğenebileceğiniz ve bahçe alanınıza göre farklı fikirlerle yanıt alabileceğiniz tavsiyelerim ile bahçelerinizde bambaşka alanlar oluşturma fikrini gerçekleştirmek için ne duruyorsunuz? Farklı görseller ya da dekor unsurları ile sizlere beklediğinizi verebileceğimden hiç kuşkunuz olmasın.

One Reply to “Bahçe dekorasyonlarına her sezon yer açın”

  1. Özellikle yaz aylarında açık hava bir başka güzel geliyor gerçekten insana.
    Resimler o kadar iç açıcı ve güzel geldi ki bahçemi dekore etme konusunda güzel motivasyon sağladı ve sonunda el atabildim.
    Konu ev dekorasyon fikirleri
    olunca çok yaratıcı olabildiğimi söyleyemeyeceğim. Teşekkürler bu güzel içerik ve resimleriniz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir