Balıkçı yaka süveter akımı bahar aylarında da devam edecek

Konuyu Paylaş

balıkçı yaka süveter modelleri
balıkçı yaka süveter modelleri

Bulunduğumuz kış ayında balıkçı yaka kıyafetler 2016 yılında ilk kez bu kadar zirve yaptı.Oldukça popüler olan balıkçı yaka kazaklar ,1970’lerden sonra ilk kez bu kadar tercih edildi.2015 yılı ilkbahar ve sonbahar mevsiminde trendlere giren balıkçı yaka merserize süveterler ,sokak stili’nde ön plana çıkınca ,kış aylarında da ,balıkçı yaka süveter akımı mevsime uygun olarak devam etti.Daha kalın ve sıcak tutacak materyallerden tasarlanmış balıkçı yaka süveterler, hem minimalist hem de maskülen tarzları sevenlerin favorisi oldu. Balıkçı yaka süveter modellerini farklı şekiller de kombinleyerek kullanabilirsiniz. Alt kısıma bir gömlek yada bir body ile birlikte kullanabileceğiniz balıkçı yaka süveterleri isterseniz tek başına bile tercih ederek kullanabilirsiniz. Örgü süveter modellerini kendi el hünerleriniz ile yapabileceğiniz gibi piyasadan hazır bir şekilde de satın alabilirsiniz. Ben şahsen boğazlı kazak ve süveter modellerini sağlık açısından giyinemiyorum ama bu boğazlı tasarımların hoşuma gitmediği anlamına gelmiyor. Görsel olarak çok şık bulduğum gibi özellikle çok soğuk ve karlı hava iklimli yerde yaşayanlar için de oldukça kullanışlı buluyorum. 2016 kışın da trendler arasına girmeyi başaran boğazlı balıkçı yaka süveter modelleri ilkbahar aylarında olduğu kadar önümüzde ki kış aylarında da popüler olmaya devam edecek.

bayanlar için süveter modelleri
bayanlar için süveter modelleri

Kış aylarını balıkçı yaka süveter giymeden tamamlamayın derim sevgili takipçilerimiz.İlkbahar aylarında da balıkçı yaka süveter akımı yine merserize ipe geçerek devam edecek.Balıkçı yaka süveter modasını her şekilde uygulayabilirsiniz. İsterseniz çıplak kola da giyebilirsiniz.Gömleklerin üzerinde de oldukça şık duran balıkçı yaka süveterler sizi oldukça tarz gösterecektir. Jean pantalonlarla ben oldukça cool bir hava yarattığı fikrindeyim.

Havanın soğuk olduğu zamanlarda hırka yada ceket içinede giyilebilen balıkçı yaka süveterler ,bahar aylarında daha çok merserize ipten ve kolsuz olarak etek ve pantalon üstlerinde giyilmeye devam edecektir.


kiremit rengi süveter modeli
kiremit rengi süveter modeli

Bebekler için süveter modellerini incelemek için tıklayınız

Erkek bebekler için süveter modellerini incelemek için tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir