Banyo dekorunda püf noktalar nelerdir

Konuyu Paylaş

Banyo dekorunda püf noktalar nelerdir
Doğru mobilya tercihi banyo dekorunda en önemli nokta olacaktır.

Banyo dekorasyonu temizlik konusunda titizlenenlerin en çok özen gösterdikleri dekorasyonlardandır. Banyo dekorunda tercih olacak olan mobilyalar banyonun genel rengi ve alanına uyumlu olmalıdır. Uzun dar bir banyo girişi her ne kadar uygun görülmese de üstteki resimde son derece doğru gerçekleştirilmiş bir banyo dekoru ile karşı karşıyasınız. Banyonuzda açık renkli duvarlar ve fayanslar ferah bir banyonun temel taşıdır adeta. Yerde kullanılan fayanslarda az desenli tercihlerde bulunarak karmaşaya yer vermeyen ortamlar elde edebilirsiniz. Banyo mobilyası seçiminde dekorasyonunuzla uyumlu tonlarda seçeceğiniz banyonun ne kadar güzel göründüğü yukarıdaki resimde gayet güzel yansıtılmıştır. Banyo dekorunda sizde bu tarz değişimlere yer açabilirsiniz.

Banyo dekorunda püf noktalar nelerdir
Duşakabin modelleri banyoda alan tasarrufu sağlayabilecektir.

Mavinin huzuru banyoda hissedildiği sürece kendimizi daha iyi hissederiz. Üstteki resim buna son derece şahane bir örnektir. Mavi ve beyazın simetrik bir şekilde fayans modelinde yansıtılıyor oluşu ile ortama ayrı bir ışık yansıtılmış adeta. Krem rengi duşakabin modeli ile köşede yaratılan yıkanma alanı olabildiğince şık versiyonu ile karşımızda duruyor. Tavandan gelen aydınlatma alanı da ortamı aydınlatma konusunda en iyiyi yapmaya teşvik etmiş. Ahşap ve beyaz rengin uyumunu ortaya koyan banyo dolabı da ortamda tam bir bütünlük hissettirmiş. Siz de dekorasyonunuzu çeşitlendirmek için banyodan başlayarak bir dokunuş arzu ediyorsanız bu resimdeki görsele benzer pek çok alternatifi oluşturabilirsiniz.Banyo dekorunda püf noktalar nelerdir
Hamam tarzı banyolarda banyoları güzelleştiren ayrıntılar arasındadır.
Lüks dekorasyonda Osmanlı tarzı görünümün önemi büyüktür. Hamam tarzı banyo görünümlerinden örnek olacak olan üstteki resim her hali ile lükslüğü sunuyor. Havluların dizaynı, geniş küvetin Osmanlı görünümü, altın varaklı testiler ve altın varaklı açma kapama bölümlerinin yer alıyor oluşu lüks görünümde beklentileri giderebilecektir. Mumların durduğu şamdanlık, duvardaki fayanslar ve tablo ile Osmanlı görünüm arzulayan bayanlar için kaçırılmaz bir örnek üstteki resim. Banyolarınızdaki yenilemede benden almak isteyeceğiniz fikirler için daima burada olduğumu unutmamalısınız. Birkaç satır ile uygulamada neler yapabilecekleriniz hususuna değinerek banyonuzda etkili dokunuşlar elde edebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares