Bayan Örgü Tunik Modelleri İçinizi Açacak Örnekler

Bayan Örgü Tunik Modelleri– Sizin için çok şık baharlık örgü tunik, tek yumakla kolay bluz, delikli tunik, sökmeli modeller uzun tunik yapımını videolu olarak anlatan Derya Baykal videosunu sizinle paylaşıyoruz. Tek yumakla,  hızlı örülüyor olması ve düz şiş örgüsüyle yapılıyor olması bir çoğumuz için tercih sebebi olacaktır. Hanımlar biliyorum ki sizler yelektir bluzdur tuniktir el örgüsü olanlarına hayır diyemezsiniz. Çünkü ben de bir bayanım ve el örgüsü kıyafet olunca özellikle bu dediklerim çok hoş yakışıyor hanımlara. Bahar da yaklaşırken neden şık bit tunik örmeyesiniz ki.

Modeller arasında hem bluz hem yelek modeline dönüşebilecek modeller de var. Dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Renk renk modellerle tam da aslında bahara yakışır örgüler çıkarabilirsiniz kendinize. Üzerine kendinize uygun çiçek gül motifleri de ekleyerek daha da renklendirebilirsiniz örneklerinizi. Aşağıdaki modelin kolları geniş ispanyol tarzı örülmüş çok da şık durmuş siz de kolun bileklere yakın kısmında genişlik yaparak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Örneğin bu aşağıdaki baharlık örgü tunik bluz gibi de giyilebilir. Önünün açık olması gibi önünü kendinize uygun daha kapalı olarak örebilirsiniz. Kısa kollusunu uzun kollusunu örebilirsiniz dedim ya çeşit bol hanımlar. Siz yapmak istediğiniz modeli tercih edin ve modelinizi severek örün severek yaklaşan bahar günlerinde giyin. Şimdiden bahar günlerine paylaşımlar yapıyorsak tabii ki baharın güzel havaların gelmesini de dört gözle bekliyoruzdur hanımlar sizlere buradan tığ işi merserize örgüleri de incelemenizi istiyorum.

Artık kış bitmek üzere şunun şurasında ne kaldı ki kışın bitmesine şubat bitmek üzere sonrası bahar. Daha güzel kıyafetler cıvıl cıvıl bir bahara siz de el örgüsü örgülerinizle girebilirsiniz. Kendinize uygun bahara yakışır tunikler örgüler yapmak ne güzel olurdu. Haydi hanımlar şimdiden başlamanın zamanı baharlık tunik modelinize. Özellikle daha ince merserize iplerle baharlık örgüler tunikler yapabilirsiniz. Severek öreceğiniz severek de giyeceğiniz modeller yazımızda sizlerle. Artık tunikler sadece muhafazakar bayanların giydiği kıyafetler değil artık açık bayanların da tercihi üstelik insanın üzerine yakışan model olunca çok hoş da duruyor. Üstelik uzun olanları kısa bayanlar için avantaj. Uzun modelleri boyunuzu uzun göstermek için tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir