Bellona Valentina Salon Takımı ile evinize şıklık katın

Konuyu Paylaş

Bellona Mobilya Valentina salon takımı
Bellona Mobilya Valentina salon takımı

Bellona Mobilya Markası adı altında satılan ve benimde evime alarak kullandığım son derece keyifli ve kullanışlı bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere. Fiyat aralıkları ve satın alımı için öncelikle satış mağazalarına giderek bu ürünü almalısınız. Amiral gemilerinden birisi olan bu koltuk ve salon takımı modeli biraz pahallı arkadaşlarım. Peki neden tanınmış markaları seçmelisiniz ve bu ürünleri alarak kullanmalısınız öncelikle sizlere ondan bahsedelim.

Daha önce başka başka ve bunun fiyatının üçte biri kadar olan daha gösterişli, hatta şaşalı ürünler alarak salonumda kullanmış birisi olarak, kesinlikle büyük denizlerde boğulmanız gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Servis kaliteleri, paketli olarak gelen ürünlerde çıkan sıkıntıların hemen giderilmesi ( hoş hemen gidermediler biraz süründürdüler ama nihayetinde geldi ) ürünlerin sürekli on yıl kadar yedek parçalarının ve bozulan tüm aksesuarların yerine aynı üründen bulabilecek olmanız gibi sayısız artılarının olduğunu söyleyebilirim.Resimden tam görünürmü bilmiyorum ama Vizon rengi ve kremin muhteşem uyumu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle krem renginin arka planında seçilecek olan kum beji ve daha açık renklerdeki duvarlarınız ve uyumlu seçeçeğiniz halı ile muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz arkadaşlarım. Bellona ürününün aşağıdan resmini ekleyeceğim markası Valentina salon takımı dır bu ürünü dilerseniz satış noktalarına giderek inceleyebilirsiniz.

Ne kadar güzel durduğuna sizler aşağıdan ekleyeceğim resimleri inceleyerek karar vereceksiniz. Fiyat aralığı 20 bin ve üstü ( tam takım olarak fiyatından bahsediyorum ) konu güncelliğini yitireceğinden dolayı sizler fiyat araştırmalarının en net sonuçları için satan mağazalara mecburen gideceksiniz ya da internet sitelerinden bu ürünü araştıracaksınız.


Bu ürünü seçerken ikili üçlü koltukların yanı sıra seçeceğiniz tekli koltuklar da da renk seçenekleriniz tabiki mevcut, ayrıca başka markaya ait tekli koltukta seçebilirsiniz ama ambiyansı bozmamak adına aynı markadan almanız gerektiğinin altını önemle çiziyorum sizlere. Bu arada bu ürünü kullanacağınız zeminde olan parke seçimini az birşey koyu renkte uygularsanız ürün daha çok ön plana çıkabilir. Tabiki parkenin kirliliği belli edeceğini unutmayın. ( koyu parkeler tozu kiri daha çok belli ederler )

Bellona Mobilya Valentina salon takımı
Bellona Mobilya Valentina salon takımı
Bellona Valentina Konsolu
Bellona Valentina Konsolu
Bellona Valentina Tekli takım
Bellona Valentina Tekli takım
Valentina Bellona tv ünitesi
Valentina Bellona tv ünitesi
Bellona Valentina üçlü sehpa takımı
Bellona Valentina üçlü sehpa takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir