Biker (motorcu) pantolon modelleri

Konuyu Paylaş

deri bikerci pantolon modeli
deri bikerci pantolon modeli

Senenin trendlerinden olan bikerci pantolon modelleri bayanlar arasın da hızla yayılmaya başlayarak hem günlük hem de gece gezmelerin de gözde parçalardan biri haline geldi. 2015 sezonunda oldukça hızlı yayılmaya başlayan Biker (motorcu) pantalon ve taytlar kendine has özellikleriyle kadınlar tarafından özellikle sokak modası’nda kullanılmaya başlandı. Deri pantolon ve deri tayt modellerin de ayrı bir şıklık sergileyen biker pantolonlar bunun yanın da tayt ve jean kumaşlarda da kendini göstermeye başladı. Özellikle bayan biker pantolon modellerin de tercih edilen metal ve zımba detayları tasarımlara ayrı bir şıklık kazandırıyor.

tayt şeklin de bikerci pantolon modeli
tayt şeklin de bikerci pantolon modeli

Biker pantalon modası podyumlara da yansıdı.Rocker denilen bu stil 2016 yılında da trendlerde olacak ..
Rock Chic veya Biker Chic olarak adlandırılan stilde özellikle deriden oluşan parçalar, fermuarlar ve metal detaylar gibi ayrıntılar ön plana çıkıyor. Özellikle biker pantalon diye adlandırılan bu pantalon modacıların koleksiyonlarında da dikkat çeken en baş parça durumunda.
Hızla yayılan biker pantalon stili hızla taytlara da geçti. Cep ve ve paçalarda kullanılan fermuarlar ,diz kısmındaki dikişler biker pantalonlardaki en belirgin detay.motorcu pantolon modelleri
motorcu pantolon modelleri

Biker yani motorcu pantalonlar kotlara da yansımaya başladı. Asi stillerden hoşlanan kadınlar için biçilmiş kaftan olan biker pantalon modası,oldukça hoş bir stilin yaratılmasına sebep oldu diye düşünüyorum.

2016 bikerci (motorcu)pantolon modelleri
2016 bikerci (motorcu)pantolon modelleri

Biz bayanlar için vazgeçilmez bir giyim stili olan pantolon modelleri günümüz de oldukça dişiliği ön plana çıkartan tasarımların yanısıra buna eklenen rahat kullanımlı detay sayesin de hayatın vazgeçilmezleri arasın da olmaya devam ediyor. Piyasa da farklı giyim markalarının koleksiyonların da hızla yerini almaya devam eden bikerci pantolon modelleri ile bayanlar rahatlık ve şıklığı aynı tasarım da bulmanın mutluluğunu yaşıyor. Eğer şu ana kadar biker pantolon edinmediyseniz bir an önce bu rahat pantolon modellerinden almanızı öneririm. Her mevsim kullanabileceğiniz farklı bir biker pantolon modelini bu linke tıklayarak inceleyebilir ve hatta satın alabilirsiniz.


Tesettürlü Hamile Kıyafetleri İçin Tıklayınız

Kedili Lif Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

 

 

One Reply to “Biker (motorcu) pantolon modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir