Birbirinden Renkli Motif Motif Örgü Bebek Battaniyeleri

Konuyu Paylaş

Örgü Bebek Battaniyeleri– Sevgili https://www.meleklermekani.com/orgu/ takipçilerimiz şimdi de sizler için çok eğlenceli bir konu paylaşmak istiyorum. Bebek örgüleri daha önce de dediğim gibi örmesi hem eğlenceli hem ortaya cıvıl cıvıl renkli şeyler çıkması sonucunda daha da haz alacağınızı söylemek isterim. Çok çeşitli bebek battaniye modellerini görebileceğiniz örnekleri galerimizde görebileceksiniz. İki renkli desen desen motif motif boncuk işlemeli, ister tığ işi ister şişle örülmüş bebek battaniyeleri sizlere fikir sunacaktır.

rengarenk orgu bebek battaniye
rengarenk orgu bebek battaniye

Yapacağınız bebek battaniyelerine ponponlar ekleyebilir boncuklarla süsleyerek renkli hale getirebilirsiniz. Aşağıdaki örnek örgü bebek battaniyesi gibi hayvan figürlerinden oluşan motifler yapabilirsiniz. Düz örgü ile bilseniz süslemelerle şahane bir bebek battaniyesi tasarlayabilirsiniz siz de. Hayvan figürleri bebek battaniyelerine çok yakışıyor zaten görsel örnekte de görüyorsunuz. Daha fazla modeli galerimizde görebileceksiniz. Sevdiklerinize hediye amaçlı olarak da örebilirsiniz. Galerimizde örnekler size ilham verecektir. Kolay ya da çok modelli örnekler için galerimizi inceleyiniz.hayvan figurlu orgu bebek battaniyesi
hayvan figurlu orgu bebek battaniyesi

Bakın hemen aşağıda da tunus işinden örülmüş bir bebek battaniyesi görüyorsunuz. Tunus işi bebek battaniye modelleri ile ilgili daha fazla görsel örneğe ulaşabilmek için buradan yazımızı inceleyebilirsiniz. Görüyorsunuz ya tunus işi örgü tekniği bebek battaniyeleri üzerinde çok hoş duruyor. Pembe beyaz rengi ile kız bebeklere özel örülmüş bu örnekten mavi beyaz olanını erkek bebeklere uygun örebilirsiniz. Hanımlar dilerseniz yazımızın en altında örgü bebek battaniyesi ve motif yapımına ilişkin anlatımlı bir video da bulabilirsiniz. Video derya baykal programından alıntıdır.

boncuklu tunus isi orgu bebek battaniye
boncuklu tunus isi orgu bebek battaniye


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir