Boncuk İşlemeli En Güzel Havlu Modelleri

Konuyu Paylaş

Boncuk işlemeli çeyizlik havlu modelleri farklı renk ve motiflerle çeyiz sandıklarının demirbaşı olarak yer almaya devam ediyor. Daha öncden de evlerinizini güzelleştirecek fikirler arasında sizlere tığ işi havlu modelleri konusunda da güzel örnekler vermiştik arkadaşlarım. Sizler bu modellerden dilediğinizi yapmayı biliyor iseniz yapabilir, çarşıda pazarda ise yapılmış olanları, evlerine katkı sağlamak için yapan kadınlarımızdan satın alarak, onlara ve kendinize katkıda bulunabilirsiniz. 

Boncuklu havlu kenarına yine güzel bir örnek daha resim starbayanBoncuklu havlu kenarına yine güzel bir örnek daha resim starbayan

Burada yer alan resimlerin kaynağı google amcadır. Olaki eklenen resim, sizin işlediğiniz göz nuru bir boncuk işlemeli havlu kenarı ise lütfen bizlerle iletişime geçin. Tabiki ilgili resmin kaldırılmasını istiyorsanız. Ha ismim yazılsın diyorsanız da lütfen yine bizlere yazın ki isminizi emeğinizin altında yazalım .


Boncuk İşlemeli havlu kenarına çok güzel bir örnek elif hanıma teşekkürler

Boncuk İşlemeli havlu kenarına çok güzel bir örnek elif hanıma teşekkürler

Sizler için en güzel, yeni ve değişik boncuk işlemeli havlu modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Çeyiz hazırlığı yapanlar, ister çeyizlik ister hediyelik yada kendiniz için boncuklu havlu modelleri sizleri galerimiz de bekliyor;) Galerimizi tıklayarak görselleri daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.Kendinize ait yapmış olduğunuz bu konuyla örtüşen modeller var ise de bizlere resimlerini ve yapılışını anlatımlı olarak ulaştırırsanız sizin adınıza buradan yayınlayabilir, ilgili sitenize insanları yönlendirebilir ve satış yapmanızı da sağlayabiliriz.

 

Boncuklu Havlu Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir