Boyun aksesuarlarında fiyonk şallar trendleri zorluyor

Konuyu Paylaş

Fiyonklu Boyun Şalı Bu Kış Moda
Fiyonklu Boyun Şalı Bu Kış Moda

Sevgili Melekler Mekanı takipçileri, özellikle kış aylarında boynumuza , gömlek üstlerine hatta kaban üzerine soğuktan korunmak yada aksesuar amaçlı taktığımız şallar yıllardır eskimeyen modadır. Özellikle giysilerinizi kombine edeceğiniz harika fiyonklu şalları bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz.

Kadını ayrı bir havaya sokan şallar,bağlanma şekillerine göre de sizi oldukça cool gösterebilir.2016 yılında şal modasın da ,fiyonklu şallar trendlerde yerini 2015 yıl sonundan beri aldı. Boyun aksesuarlarında şık desenli eşarplar bu yıl oldukça revaçtalar.1970’lerin ve Vintage ruhunu yansıtan bluzların üzerine takılan fiyonklu şallar 2016 yılında bize eşlik edecekler. Oversized dediğimiz geniş hacimli kazaklarla da fiyonklu şalları kullanabilirsiniz.  Kabarık fiyonklu şallar ve dar eşarplar bu yıl kış aylarında en çok kullanılan boyun aksesuarlarının trendi olmayı başardı sevgili hanımlar.Uygun fiyatlarla bu tarz kombinler yaratabilirsiniz. Valentino markası özellikle fiyonk şeklindeki şallarıyla dikkat çekerek bu akıma öncülük yaptı diyebiliriz.Özellikle vitrinlerde sık görebileceğiniz kombinlerden biri pilili elbise ve eteklerin üzerine yay şeklinde fiyonk şal modelleri olacaktır.

Siz takipçilerimiz için hazırladığım fiyonk şal modellerinden oluşturduğum görsel galerimizi ziyaret ederek daha fazla fikir edinebilirsiniz. Özellikle kombinasyonları mükemmel yapılan bu modelleri sizler için inceledim. Hemen aşağıda yer alan mavi ve yeşil üzerine kombinlenmiş, hem soğuktan koruyan hem de aksesuar olarak süper duran fiyonklu boyun aksesuarına örnek görebilirsiniz.


fiyonklu boyun şalı örneği
fiyonklu boyun şalı örneği

Tabiki bu şalların daha değişik modellerini ünlü kadınlarımızda da görmek mümkün. Genelde soğuktan korunmak yerine çok fazla aksesuar olarak kullanılan örneklerini de görmek mümkün değerli melekler. Şimdi sizlere bununla alakalı bir örnek vermek istiyorum. Aylardan bahar ya da yaz ama hala ünlü sanatçılar kullanıyorlar. Lütfen Jessica Ablaya dikkat 🙂

Ünlülerin şal model kullanışları
Ünlülerin şal model kullanışları

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir