Brow Bar Güneş Gözlükleri Kış Mevsiminin Trendi Oldu

Konuyu Paylaş

Brow Bar Güneş Gözlükleri Bu Yıl Moda
Brow Bar Güneş Gözlükleri Bu Yıl Moda

Bulunduğumuz kış aylarında bazıları ne alaka desede, güneş gözlükleri her mevsim kullanılabilen ,tarz sahibi kişilerin özellikle olmazsa olmaz parçası gibi ..Özellikle Brow -Bar olarak adlandırılan güneş gözlükleri trendlerde değerli takipçilerimiz. Stil ikonları brow-bar güneş gözlüklerini moda akımının hızlı geçişlerinde öyle bir yere sabitledi ki,sokaklarda kar kış ,çamur demeden her yerde brow bar güneş gözlüğü kulananları görebiliyoruz.İki gözlük camının üzerinde bulunan metal parça brow bar olarak tabir ediliyor.

Normal şartlarda brow bar gözlük modelleri kalp şekline uyumlu olan güneş gözlüğü modellerinden.Dior’un tasarımı olan So-Real gözlük modelinin verdiği etkiyle,şimdilerde her markada viral şekilde tasarlanıyor. Ünlüler,stil ikonları,modayı ve trendleri adım adım takip edenlerin ,Brow Bar güneş gözlüklerini içinde bulunduğumuz buz gibi kış mevsiminin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğünü biliyorum..Kullanıldığından kişiyi muazzam şekilde cool gösterdiğide ayrı bir gerçek.Her ne kadar spor giyim tarzına daha uyumlu görünsede,klasik stil giyim tarzı ilede son derece eşleşebiliyor. Siz değerli takipçilerimiz için Brow Bar güneş gözlüklerinden derlediğim görsel galerimi gezerken size daha uygun bir model görebilirsiniz.

Tabiki bu tür güneş gözlüklerini seçerken, yüz şeklinize göre bir modeli almanız mantıklı olacaktır. Türkiye’de satış yapan sitelere baktığımızda buna benzer pek gözlük bulamadık. Buradaki adreste satılıyor. Türkiye’ye getiriyorlar mı ücret durumu nedir almadan bilemeyiz tabiki. İncelemek isterseniz ilgili siteye bakabilirsiniz. Ben bu adreste yer alan bir kaç örneği ve modeli sizlere aşağıdan ekliyorum. Fiyat bilgilerini ve diğer tüm bilgileri de ayrıca görebilirsiniz. Bu arada Brow Bar şekli ile ilgili satış yapan birbirinden ünlü bir çok firma mevcut, örneğin Ray Ban’da bu modellerden satmakta resimden görebilirsiniz.


Brow Bar GÜneş gözlükleri satılıyor
Brow Bar GÜneş gözlükleri satılıyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir