Bu yıl salonlarınızda yaratıcı dekorasyon değişimleri ile gelen dekoratiflikler

Konuyu Paylaş

2016 yaratıcı dekorasyonlarda modern görünümlü ev dekorasyon mobilyalarından faydalanabilirsiniz.
2016 yaratıcı dekorasyonlarda modern görünümlü ev dekorasyon mobilyalarından faydalanabilirsiniz.

Dekorasyonlarınızı yaratıcı hale getirmek isteyenlerdenseniz doğru yere geldiniz meleklermekanı takipçilerim. Modanın gerekliliklerini oda dekorasyonlarınızda uygulama tercihinde bulunarak yaratıcılığın kendiliğinden odanıza hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Oda görünümlerinizde beyazın ferahlatıcılığını kanıtlamak istercesine üstteki gibi modern mobilya modelleri 2016 koleksiyonundan birini salon ya da oturma odalarınızda kullanarak önceki halin aksine daha geniş bir ortam yakalayabilirsiniz. Bu mobilya modeline en uygun düşeceği düşünülen İkea ve Koçtaş mağazalarında sıklıkla karşınıza çıkabilecek raf modelleri arasında yer alan rafları oda dekorasyonlarınızın duvarlarında görmek de farklı bir dekoratiflik yakalamanızda en önemli yardımcılarınız arasında yer alabilecektir. Bu raflara yerleştireceğiniz zevkinizin nasıl dekorasyonlar oluşturacağının bir yansıması olan uygulama tercihleriniz ile aksesuarlarınızdan faydalanarak da zengin bir görünüme davetiye çıkarabilirsiniz.

Farklı oda dekorasyonları için renkli kırlentlerden faydalanabilirsiniz.
Farklı oda dekorasyonları için renkli kırlentlerden faydalanabilirsiniz.

Dekorasyonlarda kırlentlerin yeri her zaman bambaşkadır. Farklı doku, renk ve desendeki kırlent modelleri ile dekorasyonlarımız daha anlamlı hale gelebilir. Romantikliği sevenler bu tarz oda dekorasyonları ile istedikleri dekorasyon stilini bire bir odalarında uygulama imkanını yakalayabilirler. Renkleri, nostaljik görünümleri, farklı boyutları ve farklı desenleri ile kırlentlerin bir araya gelerek koltuk ya da yerlerde aldıkları yerlerle rahat bir oda dekoratifliği için ev dekorasyonunuzda yer oluşturabilirsiniz. Kırlentlerinize uyum sağlayan köşe grup da resimde son derece farklı bir görünüm oluşturup değişik- yaratıcı dekorasyon oluşturma arzunuzu gerçek kılmada yardımcı olabilmektedir. Oturma odası ya da salonlarınızda değişik dekorasyon oluşturmada dilerseniz farklı renkli cam aksesuar tercihlerinde de bulunabilirsiniz.Şık yatak odası dekorasyonlarını modern mobilya modelleri ile gerçekleştirebilirsiniz.
Şık yatak odası dekorasyonlarını modern mobilya modelleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yatak odalarımız bizim en önemli dinlence alanlarımızdır. Bu odalarımız için tercih edeceğimiz modern görünümlü yatak odası takımı modelleri 2016 ve modern görünümlü 2016 oturma grubu modelleri tercihinde bulunarak odalarınızı modernleştirebilirsiniz. Orta sehpası ve banyo görünümündeki lükslüğü ile asla hayır diyemeyeceğiniz resimdeki gibi bir oda dekorasyonu ile yaratıcı ve farklı görünümlü bir yatak odasına sahip olarak yıl boyu bu değişimin tadını çıkarabilirsiniz. Farklılık adına diğer odalarınızda da bu tarz mobilya tercihleri ve aksesuar seçimleri ile dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir