Bütçenize en uygun ev dekor fikirleri

Konuyu Paylaş

İlginç tasarım dekor ürünleri ile dekorasyonlarınızı uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.
İlginç tasarım dekor ürünleri ile dekorasyonlarınızı uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Ev dekorasyonlarınızda değişiklik arayışınızı öncelikle değişim için hangi odadan, hangi eşyalarınızdan başlayacağınız hususuna açıklık getirmeye bakmalısınız. Değişik görünümlü bir oda görünümü ihtiyacınız için üstteki gibi ilginç tasarım dekor ürünlerinden faydalanma düşüncesine girebilir, kitaplık, uzanma koltuğu ya da aydınlatma ürün seçiminizi farklı görünümlü ürün tercihleri ile tamamlayabilirsiniz. Farklı kitaplık modeli görünümündeki üstteki kitaplık modeli beğenilebilecek bir model olduğu gibi okuma odası değişiminde üstteki gibi rahat ve eşya yoğunluğu olmayan bir oda görünümü oluşturma fikrine karşı koymak istemeyeceksiniz. Sizlerin dinlenme saatlerinizi bu tarz bir odada değerlendirme arzunuza karşı koyamama arzunuz tam manası ile beynen dinlenip kitabınızdaki roman kahramanı ile baş başa kalabilmenize ortam hazırlayabilecektir.

Mutfaklarda ahşaptan faydalanmak samim bir ortam ve uygun fiyatlı bir değişime yer verebilecektir.
Mutfaklarda ahşaptan faydalanmak samimi bir ortam ve uygun fiyatlı bir değişime yer verebilecektir.

Mutfak dekorasyonlarınızda ahşaptan faydalanarak seçimde bulunacağınız mutfak dolabı modelleri ya da üstteki gibi fırın görünümü verilen ocak bölmesinin olduğu kısım oldukça fonksiyonel bir görünüm vermektedir. Ahşap masa ve sandalyeler, mutfak dolabı modelleri ve renkli dolaplar son derece ucuz dekor fikirleri arasında faydalanabileceklerinizdendir. Mutfağınızda hem samimi hem de uzun süredir değiştirmek istediğiniz görünüm değişimi için bu tarz bir görünümden faydalanmaya ne dersiniz? Boya rengi olarak renkli bir mutfağınız varsa beyaz boya ile hem ucuz hem de daha ferah bir mutfak dekoru elde edebilirsiniz.Ucuz mobilyalar ile ekonomik değişimler yakalayabilirsiniz.
Ucuz mobilyalar ile ekonomik değişimler yakalayabilirsiniz.

Dekorasyonlarınızı yenileme düşüncenizi ekonomik seçimleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyata alacağınız bir köşe oturma grubu ve renkli kırlentler ile oturma odanızı renkli bir oda dekorasyonu ile tamamlayabilirsiniz. Duvarı kendiniz boyayıp ortaya uygun bir sehpa ayarlamakta zor olmasa gerek. Resim tablosu olarak soyut objelerin yer aldığı tablolar ve dekoratif obje olarak kullanışlı ürün alımlarınız ile en uygun fiyata dekorasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz. Size önereceklerim ile ilgili daha fazlasını öğrenmeye hazırım diyorsanız yorumlarla bana ulaşmaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares