Büyük göğüse sahip kadınlar nasıl giyinmeli ?

Konuyu Paylaş

büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli
büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli

Vücut yapımız bazen bizi zor durumda bırakabiliyor. Türk kadınlarının en büyük derdi ya geniş basenler yada büyük göğüsler. Bazı erkekler için büyük gösğüslü kadınlar çekici gelse de bu durum bayanlar için geçerli olmayabiliyor. Büyük göğüslü bazı kadınlar bu durumdan oldukça rahatsız olmaktadır. Üstlerine göre kıyafet bulamamaktan yakınan bayanların bazıları da bu kıyafetleri üzerlerine yakışmadığını düşünmektedir. Göğüsleri fazlasıyla büyük olan kadınlar oldukça mağduriyet yaşayabiliyorlar. İri göğüsleri yüzünden üzerine ne giyse yakışmadığını düşünen bayanlarımıza bazı tiyolar vermek istiyorum..

Özellikle önü düğmeli dar bluz ve gömlek modelleri giymekten mutlaka kaçınmanız gerekiyor. Düğmelerin adeta patlayacakmış gibi bir görüntü oluşturması eminim ki sizin de hoşunuza gitmeyecektir.
Büyük göğüslü kadınların kurtarıcısı olan tulumlar, göğüslerinizi gizleyerek vücudunuzun üst kısmını daha küçük gösterir.toparlayıcı sütyen modeli
toparlayıcı sütyen modeli

Toparlayıcı sütyenler, göğüslerinizin en az 2 beden küçük görünmesini sağlar ve kıyafetlerinizin üzerinizde daha iyi durmasına yardımcı olur. Bunun için minimizer sütyen tercih etmelisiniz. Minimizer toparlayıcı sütyeni buradan tedarik edebilirsiniz.
Ne kadar büyük göğüslere sahipseniz, dökümlü kazaklardan o kadar uzak durmalısınız.
Toparlayıcı kumaştan yapılmış bodyler hem daha fit gözükmenizi sağlar hem de göğüsleri oluğundan daha küçük gösterir.
Gardıropların vazgeçilmezi blazer ceketler büyük göğüslü kadınlar için en doğru parçalardan birisi. Vücudunuzun geniş kıvrımlarını da saran ve gizleyen blazerlar, göğüslerinizin büyük görünmesini engeller. Çok fazla salaş, geniş kazakları tercih etmeyin bu durum göğüslerinizin daha çok büyük görünmesini sağlayacaktır. Dikey çizgili kıyafetler göğüslerinizin daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Sakın yatay çizgileri seçmeyin aksine bu durum göğüsleri büyük gösterecektir.

büyük göğüslü kadınlar için giyim stilleri
büyük göğüslü kadınlar için giyim stilleri

Bol kıyafetler sizi olduğunuzdan daha iri göstereceklerdir. Üzerinize oturan kıyafetleri tercih edin. Büyük ve geniş çanta takmak dikkatleri çantanıza yönelteceği için siz de bu durumda daha rahat edeceksiniz.
Koyu renk kıyafetler giymek, göğüslerinizin de daha küçük görünmelerini sağlarlar. Şunu unutmamalısınız ki sizin gibi büyük göğüslere sahip olmak isteyen birçok kadın bulunuyor. Bu durum karşısın da psikolojinizi etkileyecek kadar sıkıntı yaşamamanızı öneriyorum. Doğru bir şekil de giyinerek vücut hatlarınızın daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz.


Yeni Sezon Siyah Abiye Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir