Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri İşinize Yarayacak

Konuyu Paylaş

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri– Vücut yapınız farklı olabilir ama güzel ve her şeyi yakışır şekilde giyinmek her kadının hakkı bence. Birkaç öneri güzel fikirle artık büyük göğüse sahip kadınlar da bu sayede güzel ve yakışır şekilde giyinebilecekler. Aslında büyük göğüslere sahibim diye kendinizi üzmeyin ve utanmayın bunları elbette gizlemenin yolları var. Büyük göğüslü hanım arkadaşlarımız bu yazımızı okurken dikkatli olun ve sonrasında siz de alışverişin keyfini doyasıya çıkarın. Artık bu bana olmaz bu bana yakışmaz derdinden kurtulacaksınız. İlk örnek olarak Nadide Sultan’ı vermek istiyorum. Yıllarca ekranlarda görüyorduk kendisini büyük göğüsleri ile dikkat çeken şarkıcı da sanırım rahatsız oldu ki meme estetiği yaptırıp göğüslerini küçülttürmüştü. Tabii herkesin böyle bir imkanı olmadığı için siz de sadece kıyafetlerinizle oynayarak bu işe çözüm bulacaksınız. Özellikle Nadide Hanımın üzerinde yer alan askılı dar bodylerden kesinlikle kaçının büyük göğüslü hanımlar.Özellikle blazer ceketler hanımların çok sevdiği bir kıyafettir. Her kadının gardırobunda olan ya da olması gereken özellikle de büyük göğüsleri gizleyebilen çok özel bir kıyafet. Yine size bir tavsiyem de toparlayıcı sütyenler kullanmanız. Bu da oldukça işinizi görecek.


Öncelikle dar gömlekleriniz varsa bunları hemen gardırobunuzdan tasfiye edebilirsiniz. Zira dar gömlekler sizi zor durumda bırakabilir. Maazallah en ufak bir nefes alış verişinizde düğmeler patlayabilir. Zor durumda kalmamak için öncelikle dar esnemeyen gömlekleri pek tercih etmeyin. Tulumlar yaz kış tercih edebileceğiniz özellikle hem kilolu bayanların hem büyük göğüslü hanımların kurtarıcısı koyu renk tercihi daha bir işinizi kolaylaştıracaktır.

Tulumlar dediğim gibi kurtarıcı ve tabii ki geniş kesim bluzlar da sizin için avantajlı hanımlar. Ama çok bol kesim değil dikkat edin hafif bol kesim modeller büyük göğüsleri gizlemek için ideal. Yine fazla dekolteli kıyafetler giymekten kaçınmak gerekir. Özellikle çantalarınızı şık tercih etmek ve şık etekler giymek gözleri bu yönlere çekecek göğüslerinizin büyüklüğü farkedilmeyecektir. Özellikle yine üstünüze seçeceğiniz kıyafetlerin renginin koyu renk olması da ince ve zarif gösterecektir sizi.

One Reply to “Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri İşinize Yarayacak”

  1. Artık büyük beden’li kadınlar Da Dilediklerini Giyebiliyorlar yazınızda bahsettiğiniz gibi biraz dikkat ettikten sonra göğüslerin büyük olması problem olmıyacak bir sorun artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir