Çeyizlik Lif Örneklerinde Yeni Modellere Bakalım

Çeyizlik Lif Örnekleri– Hanımlar örgü modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle evlenecek genç kızlar ne dersiniz çeyizinizde renk renk lif örnekleri bulunsun istemez misiniz? Hem çeyizler için hem de artık evde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerdendir lifler. Her ailede her bireyin sahip olduğu lifler banyoda önemli ihtiyaç. Çeyizlik lif örmeyi kullanmayı seviyorsanız yepyeni örneklerle karşınızdayız. Her yıl özellikle binlerce kişi yeni örgü modellerine göz atmak istiyor. Yeni şeyler örmek sizin de hoşunuza gidiyorsa koleksiyonunuza yeni örnekler eklemeye hazır olun. Kışın örgü örmekten başka daha güzel bir eylem yoktur sanıyorum.

Yeni lif örnekleri rengarenk çok değişik modeller var diyebilirim. Lif yaparken aslında renklerin uyumu kadar modelin çekiciliği de önemli. Hem kullanmak için hem çeyizlik olarak hem de hediye amaçlı örülebilecek şahane modellerden derleme oluşturduk sizlere. Değişik geometrik şekillerde uzun kısa modeller oluşturulabilir. Bu modeller karşısında benim bile öresim geldi diyebilirim. Lifler hem kolay hem küçük parçalar olduğu için yorulmadan zevkle öreceğinizi de düşünüyorum. İlk başlayanlar bile lif örnekleri örebilir kolayca. Artık biliyorsunuz her şeyin tarifi anlatımı mevcut internette. Kese için ya da banyoda dekoratif amaçlı liflerinizi sergileyebilirsiniz. Yumuşak lif örerek bebeklerinizin cildi için de uygun banyo gerecini sağlamış olursunuz. Onun narin cildi için yumuşacık lifler örebilirsiniz.

Sizlere fikir olması açısından yazımız içerisindeki modellerimizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Özellikle modelleri ve renklerini en beğendiğim ve en yeni modelleri sizlerle paylaşmaya çalıştım. Renklere bakar mısınız şahaneler maharetli hanımlar nasıl da güzel lifler örmüşler. Sizler de yapabilirsiniz valla aslında bunları örüp kullanmaya da kıyamaz insan öyle değil mi? Şahsen ben kullanmak yerine banyomda dekoratif amaçlı kullanırdım. Ayrıca bu işten para bile kazanabilirsiniz evinize destek olabilirsiniz. Şu aşağıda duran boncuklu model nasıl kullanılır ki? Yaza düğün mü var genç kızlar bence bu modelleri bir gözden geçirin. Yaza kadar neler yapılır neler hatta aynı modelin birkaç rengi ile hoş örnekler çıkarabilirsiniz. Çeşit çeşit lif modellerine bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir