Chanel Airlines 2016 İlkbahar -Yaz Koleksiyonu

Konuyu Paylaş

chanel airlenes defilesi
chanel airlenes defilesi

Karl Lagerfeld’ın Chanel için hazırladığı havaalanı konseptli koleksiyonu’nun ardından,2016 ikbahar ve yaz’ı için hazırladığı seyahat içerikli konseptide ,havalimanı konsepti kadar ilgiyle karşılandı.Sokakta yapılan çekimlere bakılırsa,kadınların yine seyahat esnasında rahatlığı baz alınarak ,giysiden,ayakkabıya ve bavula kadarher ayrıntı düşünülmüştü. Chanel her sene sezonuna göre yaptığı defile mekanları çok farklı konseptlerden seçmeye devam ediyor. Moda dünyasının dünya devlerinden biri olan chanel’in 2016 ilkbahar yaz defilesi farklı bir konsept ile havalanı mekanın da modaseverlere tanıtıldı. Koleksiyonun bir başka belki de en önemli detayı ise ekose desenli tasarımların ön plan da tutulması oluyor.

Defilesine seyehat temasını vurgulayan chanel, tasarımların da en fazla ceket etek ve ceket pantolon gibi tasarımları ön plana çıkartıyor. Pantolon paçalarının iyice bollaştığı gördüğümüz koleksiyon da şifon detaylar ve kalın lastikli sandalet ayakkabılar da eklenerek bayanların seyehat esnasın da rahatlığı ve konforu göz önün de bulundurularak en rahat ve şık tasarımlar oluşturulmuş.chanel ilkbahar yaz
chanel ilkbahar yaz

Karl Lagerfeld seyahat koleksiyonu’nu en beğenilen iki modelle kameralara yansıttı.Biri Arjantinli model Mica Arganaraz diğer model ise Dominikli Lineisy Montero … Chanel’in aksesuar’da durgun bir havası vardır.Bu yıl için hazırlanan koleksiyona detay olarak kullanılan aksesuarlar oldukça göz alıcıydı.Kadın’ın tepeden tırnağa stil olması gerektiğini vurgulayan koleksiyonda en dikkat edilesi detay bavul ve çanta tasarımlarıydı.

Sevgili hanımlar,Chanel Karl Lagerfeld imzasıyla,2016 ilkbahar yaz aylarında yapacağınız iş seyahatleri yada tatil gezilerinde sizin tüm rahatlığınızı ve cool tarzınızı ortaya çıkarabileceğiniz seyahat kampanyasıyla tüm dikkatlerin üzerinize çekilmesini amaçlamış.Koleksiyona göz gezdirdiğinizde,eğlenceli,renkli,rahat,cool ve şıklığın harmanlanmasıyla oluşturulan neşeli bir stille karşılaşacaksınız.


Sizler için hazırladığım Chanel ilkbahar yaz 2016 kampanyası başlıklı konumuzun görsel galerisini daha yakından inceleyerek,kendi stilinizi yaratabilirsiniz.

chanel ilkbahar yaz airlines koleksiyonu
chanel ilkbahar yaz airlines koleksiyonu

Elie Saab ilkbahar yaz koleksiyonunu incelemek için tıklayınız

 

Chanel 2016 ilkbahar yaz airlines defile görüntüleri için videomuzu izleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir