Çiçek Desenli Örgü Lif Modelleri

Konuyu Paylaş

Çiçek Desenli Örgü Lif Modelleri– Lif modellerine her sezon yenileri ekleniyor. Özellikle desenli renkli ve farklı modeller çok tutuluyor. Hem çeyizlik hem evde kullanmak için çok rağbet görüyor örgü lifler. Bir de örmesini biliyorsanız daha güzel örnekler çıkarabilirsiniz demektir. Sizler için bu yazımızda çiçek desenli motifli örneklerden derleme yaptım. Biliyorum ki çiçek görünümleri bayanların çok hoşuna gidiyor benim olduğu gibi. Çiçek desenli örnekler için yazımızı incelemeye devam edin ama ben daha değişik hiç bir yerde görülmemiş modeller arıyorum diyorsanız bu yazımızı inceleyerek değişik lif modellerine rastlayabilirsiniz. Bu alttaki model son zamanlarda oldukça sıklıkla yapılan modellerden. Halkalı modeller kolay kullanım yönü de sağlıyor.

cicek motifli lif modeli
cicek motifli lif modeli

Yine gül desenleri de lif örneklerinde sıkça gördüğümüz örneklerden. Gül desenli örgü lifler yaparak çeyizinize de koyabilirsiniz. Sizler için üç boyutlu lif yapabilmeniz için yazımızın en altında lif çiçeği motifi yapılışının anlatımlı videosunu da sunmak istiyorum. İzleyerek daha şık ve gösterişli lifler yapabilirsiniz.gul desenli orgu lif modeli
gul desenli orgu lif modeli

Daha fazla model daha çok ilgi çeken çiçek desenli lif örnekleri için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Evimizin ihtiyacı olan liflerden siz de yapmaya başlayın. Eskiden model örnek arayan hanımlar artık internetin sayesinde örgü paylaşım sitelerinden kolayca en güzel nadide örneklere ulaşabilmektedirler. Özellikle genç kızların çeyizleri için çeyizlik en güzel lif modelleri yazımızı da inceleyerek hoş örneklere rastlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares