Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı !

Son dakika haber olarak tüm haber sitelerinde yer alan bir haberi sevgili kadınlarımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gün geçmiyor ki Türkiye’mizde hemen hemen her gün çocukların istismarı ile ilgili yürek yakan haberler duyulmasın. Artık sizlere güzel bir müjdeyi vermek istiyorum sevgili melekler.

Bakanlık tarafından oluşturulan bir komisyon var ve haberin detayları şöyle Bakan Bozdağ, biraz önce yaptığı açıklamalarda özellikle çocuklara yönelik istismarda bulunanlara verilecek cezaların tespiti için bir komisyon oluşturduklarından bahsetti. Ve şunları söyledi. Çocuklara cinsel saldırılara ilişkin Bozdağ, “Hükümetimiz bünyesinde ilave tedbirler için 6 bakandan oluşan komisyon oluşturuldu” dedi. bu mutluluk verici haberi sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bildiğiniz gibi ADANADA 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN İSTİSMARI haberi yüreklerimizi yakmış ve bu haber için sosyal medyadaki kişiler artık bu işe karışan ve istismarda bulunan kişiler için İdam gelsin şeklinde yorumlar yapıyorlardı.

Şimdi bu mutluluk verici haberin sosyal medya ağlarında daha fazla duyulması adına sizlere bir görev düşüyor. Paylaşın. Belki istismarın önünü kesmek için yüreği yangın yerine dönün insanlar bu haberle umut bulurlar. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Bebeklerimiz, çocuklarımız bizlerin yarınları ve biz de meleklermekani.com olarak bu komisyonun kurulumundah hemen sonra istismar suçunda bulunanların en büyük ceza ile cezalandırılmasını istiyoruz.

Lütfen haberimizi paylaşın. Sevgiler hanımlar.

2 Replies to “Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı !”

  1. Aslında gelişmeler güzel Oluşturulan komisyondan kararlar çıkmadan önce Bakan Bozdağ, özellikle 12 yaşın altındaki çocuklara yönelik istismarlarda çok fazla ceza geleceğini belirtti. Adamlar istismarı yapmışlar haberde vardı adam denetimli serbestlikten dışarıda devlet te çocuğu korumaya almış. Yahu assınlar assılnar ne bekliyorlar anlamış değilim.

  2. Böyle insanlar yaşamayı haketmiyorum ??başka çocuklarımızın geleceği ve canları artık tehlikeye atılmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir