Çocuk Saç Modelleri Okula Giden Çocuklarınız İçin Kolay Modeller

Çocuk Saç Modelleri– Özellikle okula giden kız çocuğa sahip anneler için işkencedir sabahları saç bakımı. Bende de iki tane var gerçi okula daha çok var ama şimdiden hazırlık yapmakta fayda var. Sanırım iki kız çocuğu için epey bir erken kalkıp hazırlanmak gerekiyor değil mi? Ama ben anneler için kurtarıcı çok güzel hem kolay hem derli toplu duran kız çocuğu saç modelleri derledim. Ben daha çok özellikle uzun saça sahip kız çocuğunuz varsa saçlarını çok serbest bırakmadan yana değilim daha derli toplu özellikle örgüyü kullanabileceğiniz bir model yapmanızda fayda var. Çünkü uzun saça sahipse kızınız okul araç gereçlerine takılma sıkışma gibi riski bulunmakta. En güzeli derli toplu bir saç modeli ile daha hoş görünümle onu okula göndermek daha iyi olacaktır. Şimdi dilerseniz sizler için derlediğim örneklere bir göz atalım. Bu modelleri aslında özel günlere giderken de kendiniz çocuğunuza yapabilirsiniz. Hoş ve şık görünümlü kız çocuklarına çok yakışacak modeller.

Çocuğunuzu her gün saçlarını nasıl yapsam diye düşünüyor musunuz hanımlar bakın sizler için harika saç modelleri derledim. İster örgülerle ister sade topuz süslemeleri ile kız çocuğunuzu okula misler gibi gönderin ne dersiniz. Buradan da okul için değişik kız çocuk saç modellerine bakabilirsiniz. Küçük okullu kızlara yakışacak harika annelerin de zoruna gitmeden yapabilecekleri saç modelleri. Örgü örmek zor iş değil aslında buna bağlı olarak çok fazla değişik model ortaya çıkabilir. Aşağıdaki gibi tek tek her yandan örgüler yaparak yukarıdan topuz şeklinde birleşimle çok güzel bir görüntü de çıkacaktır ortaya.

Yine balık sırtı da en bilinen modellerden ve şık duruyor yukarıdan hoş bir kurdela ile şahane bir kız çocuk saç modeli yapabilirsiniz. İki yandan örgü yapıp arkada bir noktada birleştirerek saçlarının önüne gelmesini engelleyerek okul sonuna kadar derli toplu bir saç modeli oluşturabilirsiniz seçenek çok hanımlar. Şuanda da sizin de yetişen bir kızınız varsa emin olun bu modellere çok ihtiyacınız olacak demedi demeyin. Okula başladığında ya saçları her gün bakımını yapacaksınız ya da kestirip kurtulacaksınız ama kız çocuklarında da uzun saç çok hoş duruyor insan kestirmeye kıyamıyor. Öyle ise saç modellerini şimdiden incelemeye başlayın çünkü zaman çok hızlı akıp geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir