Çok çarpıcı leopar desenli kabanlar

Konuyu Paylaş

leopar desenli kaban görseli
leopar desenli kaban görseli

Leopar desenli kıyafetler hakkında sizlere son dönemlerde farklı içerikli konular paylaştım. Leopar desen tutkusu bazı kadınlarda oldukça had safhadadır. Kimileri de fazla albenili veya demode bulabiliyor.Moda dünyasının akımlarını takip edenler ise leopar desenin şimdilerde ki,hakimiyetini iyi biliyorlardır.Bulunduğumuz soğuk kış aylarında ,dergi kapaklarında,vitrinlerde en çok karşılaştığınız desenin leopar olduğunu düşünüyorum. Asla modası geçmeyecek trendler arasın da yer alan leopar desenler, her zaman için dişiliği ön plana çıkaran detaylar arasın da yer almıştır. Aksesuarlardan, giyime, mobilyadan ev tekstil ürünlerine kadar birçok tasarım da leopar deseni tutkunu bayanlara görsel olarak hitap etmeyi başaran tasarımcılar, bayanların yoğun ilgisini görmeye devam ediyor. Hatta dikkat ederseniz kız çocuk kıyafetlerinde de son zamanlar da kullanılmaya başlanan leopar desenler farklı ürünler de değişik renk kombinleri ile koleksiyonlar da yerini alıyor.

Leopar desenli kıyafetler özellikle sokak stilinde oldukça dikkat çekici duruyor.Mevzu bahis birde kaban olursa iki kat dikkat çekeceğinizin garantisidir,çünkü leopar desen başlı başına güçlü desenlerdendir. Leopar desen kıyafetlerin kaban dahi olsa siyah renk ile uyumu tartışma götürmez bir gerçek.Ünlüler dünyası da,leopar desenli kabanlarla trendleri bu yıl oldukça zorluyorlar.Kate Moss leopar desen tutkunlarına en iyi verilecek örneklerden.ipekyol leopar desenli kaban modeli
ipekyol leopar desenli kaban modeli

Leopar desen’in en iyi avantajı illa ki şuh bir görüntüye sahip olmak zorundasınız.Gece elbisesinin üzerine kullanabileceğiniz gibi jean pantalon yada kalem etek üzerine de leopar desenli kaban giyebilirsiniz.Tarzınızı yaratmak tamamen sizin elinizde.

Leopar desenli kaban modellerini ister gece ister gündüz rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Belki daha önce ki yıllar da genellikle gece dış mekan gezmelerin de özellikle abiye üstlerin de tercih edilen leopar desenli kaban modellerini artık gündüz de kullanabilirsiniz.


leopar desenli uzun kaban modeli
leopar desenli uzun kaban modeli

 

Leopar desenli kaban modelleri bana fazla iddialı gelir diyorsanız o zaman daha düz renk ve modellerde Koton marka kaban modelleri ile ilgili konumuza göz atabilirsiniz.  Koton markası ile satışa sunulan ve renk seçeneği olarak SİYAH GRİ kaban modeli satışta onunda resmini sizlere eklemek istiyorum dileyenler aşağıdaki ürünü BURAYI TIKLAYARAK satın alabilirler.

Koton Markalı Siyah gri kaşe kaban görseli
Koton Markalı Siyah gri kaşe kaban görseli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir