Çok Farklı Marjinal Gelin Saçı Modelleri

Konuyu Paylaş

farklı gelin saçı modelleri
farklı gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olduktan hemen sonra özellikle gelin adayları için yorucu ama keyifli bir zaman başlar. Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak adına gelinlik modeli ile birlikte gelin saçı modeli ve makyaj en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Günümüz de aslın da gelin adayları oldukça şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Düğünden önce prova için kuaförlere giden gelin adayları gelinlik modeline ve saçınnın uzunluğu rengine göre en uygun gelin saçı modeli için kuaför ile birlikte karar veriyorlar. Bu en azından düğün günü kötü bir süpriz yaşamamak isteyen gelin adayları için oldukça isabetli bir karar oluyor.

Farklılıktan hoşlanıyorsanız ,alışagelmiş herşey sizi sıkıyorsa ve en özel gününüzde ,işte senden de böyle birşey bekliyorduk..! Dedirtmek istiyorsanız ,bu konu içeriği tam size göre. Gelinlik modelini tamamlayan önemli bir detay olan gelin saçı modeliniz için düğünün yapılacağı mekanın konseptine ve gelinlik modelinize göre en doğru kararı vermelisiniz.Gelin saçları hakkında,sezon sezon ve moda akımını izleyerek sizlere en hızlı şekilde bilgi vermeye gayret ediyoruz.

Bu konumuzun içeriğide klişelikten hoşlanmayan ve değişikliği seven gelin adaylarımız için hazırlandı.Düğün mekanı,gelinliğiniz,davetiyeniz derken zaman su gibi akıp geçiyor ve nerdeyse büyük bir çoğunluk,güzellik salonlarında gelin saçı ve makyajı provasına dahi gidemiyor.Bazen de ,gelinliğimize uygun saç modelinde maalesef ki,bir türlü karar kılamıyoruz.


değişik gelin saçı modelleri
değişik gelin saçı modelleri

Resimdeki gelin saçı modeline baktığınız da ,aklınıza ilk Ortaçağ geliyordur.Kabarık yada dalgalı saçlara sahipseniz,birde gelinliğiniz de dantel detaylar varsa ,gösterişli saç aksesuarlarıyla,resimdeki modeli uygulayarak ,düğün gününüzde tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Sade ama alışagelmiş ayrıca modern bir gelin saçı yapmak istiyorsanız,senenin trendlerinden olan ıslak saç modelini ,gelinliğinizin üzerinde de uygulayabilirsiniz.Özellikle düzleştirilen saça uygulanan ıslak saç modeli sizi çok marjinal gösterebilir.Tabi bu saçları uygulamak biraz da cesaret işi diyebiliriz. Gelin saçım farklı olsun diyorsanız sizlere oldukça değişik gelin saçı tasarımlar örnekler sunduk.

trend gelin saçı modelleri
trend gelin saçı modelleri

 

Dantelli Çok Zarif Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

Taçlı Gelin Saçı Modelleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir