Dağınık Topuz 2017 Modelleri İle Feminen Ve Havalı

Konuyu Paylaş

Dağınık Topuz 2017 Modelleri– Biz hanımların en çok uğraş alanlarından biridir saçları. Saç bakımları şekilleri ile neredeyse ömrümüzün yarısı geçer sanıyorum 🙂 Tabii belki bu bir abartıdır ama saçlarımız gerçekten bizim herşeyimiz. Saç modeli stilimizle bazen karakterimizi bile ortaya koyabiliyoruz. Özellikle emimin sizin de hoşunuza gidiyordur fazla zaman harcatmayan basit yapılabilecek saç modelleri. Örneğin dağınık topuzlar hem çok şık hem de kolayca yapılabilen modellerden. Her yere göre yakışan saç modelidir dağınık topuzlar. Doğal görünebildiği gibi bazen abiye bir yerde bile kullanılabilir. Kolayca istediğiniz alana çekebilirsiniz dağınık topuz stilinizi. 

Yukarıdaki model çok abiye özel davetler yemekler akşam davetleri gibi yerlere çok yakışır görselde gördüğünüz ablanın takıları gibi şık takılarla da kullandığınızda daha bir şık zarif görünüm sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki modeli kolayca siz de yapabilir günlük kulanabilirsiniz. İşe giderken ya da alışverişe çıkarken arkadaşlarla kafede buluştuğunuzda çok yakışacak bir saç modeli.


Bu konuyu incelerken bence hiç yorulmayacak hatta bunu ben nasıl yaparım ama diye endişeye de kapılmayacaksınız. Çünkü en kolay yapabileceğiniz dağınık topuz modellerini sizler için derledim. Saçınızın bir yanından iki küçük örgü yaptığınız parçayı dağınık topladığınız saçınızın üzerinden geçirip aksesuar niyetine kullanabilirsiniz tıpkı aşağıdaki örnek gibi. Hatta örgüyü biraz daha kalın tutarak dışarıda gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Dağınık topuzlar özellikle de platin, gri, sarı gibi saçlara daha bir yakıştığını da söylemek isterim. Evde platin saç rengi nasıl mı yapılır? buyrun.. Özellikle saç telleri ince olanlar için dağınık topuz modelleri harika bir seçenek. İnce telli saçlar dağınık topuz ile daha yoğun ve hacimli görünür. Hatta yanlardan bir tutam ince saç bırakırsanız daha doğal bir görünüm de sergileyebilirsiniz.

Dağınık topuz kısa saça sahip bayanların da yapabileceği bir model. İlla öyle uzun sırma gibi saçlarınızın olmasına gerek yok. Alttan tel tokalarla tutulacak kadar olsa harika doğal görünümlü dağınık topuzlar yapabilirsiniz. Bakın ünlü hatta çok ünlü ablalar bile dağınık topuzun en doğal görünümlü olanlarını tercih edebiliyorlar. Emin olun sizde de çok hoş duracak bir saç stili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares