Dar antreleri nasıl dekore etmeliyiz?

Konuyu Paylaş

Dar antre dekorlarınızda dekoratif ayna fikirlerinden yararlanabilirsiniz.
Dar antre dekorlarınızda dekoratif ayna fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Dar antre dekorasyonları nasıl olmalıdır merakınızı giderecek yazımda birbirinden farklı fikirlerden faydalanarak dekoratifliği elde tutmayı başarabilirsiniz. Oda dekorasyonlarımızın başlangıcı kabul edilen antrelerimizde misafirlerimiz için karşılama alanı kabul edilen kısımda dekorasyon tarzınızı yansıtacak objelere yer verme ve dekorasyon stilinizi yansıtıcı ürünlerden faydalanma tercihinde bulunmanız ev dekorasyonunuzu daha aktif gösterecek ayrıntılar arasında yer alabilecektir. Odalarınızda en özel görünümleri yakalama düşüncenizde antrelerinizde üst resimdeki gibi şık bir oturma alanı oluşturma tercihinde bulunabilirsiniz. Ayna tercihi ile antreniz dar olsa dahi alanı daha geniş gösterebilme fırsatını yansıma ile sağladığınız gibi evinizin çıkışında üstünüzü başınızı düzene sokmadan önce aynada şöyle bir kendinize bakabilme fırsatını giriş- çıkışta bulabilirsiniz.

 Modern vestiyer modelleri kullanımı ile antrelerinizi dekoratif konuma getirebilirsiniz.
Modern vestiyer modelleri kullanımı ile antrelerinizi dekoratif konuma getirebilirsiniz.

Antreleriniz dar olsa dahi düzene sokmada faydalanabileceğiniz pek çok dekoratif ürün tercihi ile dekorasyonda özel görünüm yakalama fırsatını yakalayabileceksiniz. Dekoratif ve estetik antre görünümlerini elde etmek için en güzel dekorasyon fikirleri arasında yer alan kendinizin yerleştirebileceği dekoratif duvar askılarından faydalanarak portmontonun yanı sıra ekstra eşya koyucu alan elde edebilirsiniz. Resim çerçeveleri, farklı dekoratif görünümlü tablolar, modern vestiyer model tercihi gibi pek çok seçenekten faydalanarak dekorasyonlarınızda kaliteye yer açıcı davranabilirsiniz. Antrelerde tercih edilen canlşı çiçek ya da bitkilerin saksılarda yer alışı ile antrelerinizde evinize hoş bir görünüm kazandırıp eve girişiniz ile doğaya aşıklığınızı gelenlerinize de hissettirebileceksiniz.

Şık duvar askı modelleri ile kaliteli dekorasyonlara yer açabilirsiniz.
Şık duvar askı modelleri ile kaliteli dekorasyonlara yer açabilirsiniz.

Duvar askı modelleri tercihinizi yaparken üst resimdeki gibi eşyalarınızı asabileceğiniz görünümde tercihlerde bulunabilirsiniz. Bunun için İkea ya da Koçtaş mağaza ziyaretinde bulunmanız yeterli olabilecektir. Gayet şık görünen resimdeki modeli dar antrelerinize uyguladığınız zaman girer girmez evinizde göze çarpıcılığı yakalamış olmanın memnuniyetini kendiniz hissedebildiğiniz gibi misafirlerinize de hissettirebileceksiniz. Özel görünümleri yakalama adına tercih edebileceğiniz bu dekorasyon model uygulamalarında antre görünümlerinizde modernliği yakalamak ya da klasik sade bir görünüm tercihinde bulunmak resimlerden de anlaşılacağı üzere tercihleriniz ile alakalıdır. Seçiminizi yaparken antre dekorasyonlarında merak ettiğiniz konularla ilgili her türlü sorunuz için bana bir kaç cümle ile yorumda bulunmanız gerektiğini unutmayın. Daima sizler için burada olduğumu unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir