Değişik Gelin Ayakkabısı Örnekleri Yok Böyle Modeller

Konuyu Paylaş

Değişik Gelin Ayakkabısı– Gelinlikler, saç modelleri, makyaj derken geldik gelinlerin en önemli ayrıntıları ayakkabıları. Aslında iyi bir seçimi hakediyorlar tüm gün belkide ayaklarda kalacak dans edilecek oyunlar oynanacak oturmak yok değil mi kızlar:) Tüm gün ayaklarda kalacaksa bir de topuklu bir gelin ayakkabısı olacaksa ayaklarınızın rahat etmesi gerek içinde ama ben sizlere şimdi çok farklı düğününüze belki de renk katacak bir gelin ayakkabısı modelleri sunacağım. Gerçi çoğu gelinlik altından çoğu farkedilmeden düğün biter ama özellikle ben ayakkabılarımı gösteririm ayakkabılarım düğünüme damga vurur diyorsanız bu modelleri incelemelisiniz.Bu modeller biraz klasikten çok farklı değişik gelebilir size. Ama düğününüzde farklı bir şeyler olsun ayakkabılarım da böyle olsun diyorsanız bence modelleri inceleyin böyle örnekler kullananlarda varmış demek. Bazıları gerçekten ilginizi çekebilir ama hemen aşağıda bulunan bu ürkütücü ayakkabıyı giymek ister misiniz bilemedim.


Bu modeller klasik sade modellerin tam aksine çok gösterişli gelinliğinize düğününüze ışıltı katacak kadar şıklar. Bu kadar şık ve gösterişli tasarlanmış ayakkabılar tabii gelinlerin ayak rahatlığı da düşünülmüştür diye düşünüyorum. Bu arkası taşlarla süslenmiş ayakkabı ne kadar zarif ve şık görünüyor değil mi? Aslında dedim ya gelinlik altından görünmüyor çoğu ayakkabılar gelinliğin gölgesinde kalıyorlar ama bu ayakkabılar gösterilmeyecek gibi değiller. Özellikle oynarken gelinliğinizin eteklerinden hafif kaldırıp bu şahane ayakkabıları göstermek bence iyi fikir 🙂

Dantel süslemeli değişik bir model daha. Bence gelinliklerle de uyum gösterebilecek bir örnek. Belki de düğününüz sizin için bir uğur bile getirir bu kadar güzel bir ayakkabı ne dersiniz? Gelin ayakkabısı tercih ederken ön planda rahatlığı şıklığı olmalı evet ama aynı zamanda düğününüzün yapılacağı mekan yer koşullar da düşünülmeli. Koşullar ayakkabı tercihinizi etkileyecektir. Bu arada bazı gelinler düğün için ayrı fotoğraf için ayrı farklı gelin ayakkabıları tercih etmek isteyebiliyorlar. Özellikle ben bu balon desenli olanları çok beğendim hem renkli hem farklı üzerine isim de yazılıyor. Sizin için de hem özel hem farklı olacaktır eminim ki. Bu arada gelinliğe uygun takı konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares