Değişik Örgü Bebek Şapka Modelleri

Değişik Örgü Bebek Şapka Modelleri– Bebekler şirindir ama nedense biz anne babalar onlar için hep daha sevimli daha cici daha değişik şeyler ararız daha şirin olmaları için. Özellikle bu kıyafetlerde çok olur. Değişik figürlü kıyafetler sıra dışı şeyler hep gözümüze ilişir. Sizlere şimdi bu tip değişik şeyler arayanlar için çok farklı figürlerde örülmüş bebek şapka modellerini sunacağım. Eminim ilginizi çekecektir. Özellikle ben bu aşağıdaki modele bayıldım. İkizlerime yapsam mı acaba diye düşünmüyor değilim 🙂 Şimdilerde aslında hayvan figürlerini kıyafetlerde çok görüyoruz. Özellikle bebek kıyafetlerinde hayvan figürleri baş rolde. Örgüde değişik şeyler ortaya çıkarmayı sevenlere bu değişik örgü bebek şapkaları örnek olur diye düşünüyorum.

minnie mouse figurlu orgu bebek sapkasi
minnie mouse figurlu orgu bebek sapkasi

Bir zamanların popüler çizgi dizilerinden olan Pokemon’un sevimli pikaçusu nasıl da hoş olmuş model bebeğin başına. Rengi ile modeli ile çok değişik ve ilgi çekici. Eminim sokağa çıktığınızda bebeğiniz çok dikkat çekip daha çok sevilecektir.

pikacu seklinde orgu bebek sapka
pikacu seklinde orgu bebek sapka

Bu modellere kayıtsız kalamayacaksınız. En değişik bebek şapka modellerini sizler için derledim. Modeller aslında hem kız hem erkek bebeklere uygundur. İncelediğinizde göreceksiniz rengarenk çok şirin modeller mevcut. Galerimize geçmeden önce dilerseniz beğeneceğinizi düşündüğüm bir konuyu da sizlerle paylaşmak isterim. Bebekler için örgü bebek takımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

kurbaga figurlu degisik orgu bebek sapka
kurbaga figurlu degisik orgu bebek sapka

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir