Değişik Örgü Lif Modelleri el işlemesi tığ işi banyo lifleri

Konuyu Paylaş

Değişik Örgü Lif Modelleri– Sevgili https://www.meleklermekani.com/orgu/ takipçileri bu yazımızda sizlere en güzel oldukça değişik orgu lif modelleri paylaşacağım. Belki daha önce görmediğiniz artık sıradan lif modellerden sıkılanlar için çok değişik örnekleri derlemeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Hem banyolarınız için hem evlenecek genç kızların çeyizlerine koyacakları rengarenk birbirinden hoş liflerden biri hemen aşağıda. Çeyizlik demişken çeyizlik en güzel lif örnekleri için buradan modelleri inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda yeni yeni örülmeye başlanan bir model. Özellikle banyonuzda bir köşeye astığınızda da dekor olarak hoş bir görüntü de sunacaktır. Hem elinizin içine girebileceği şekilde örülmesi rahat bir banyo keyfini de beraberinde getirecektir.

ucgen elbise seklinde orgu lifler
ucgen elbise seklinde orgu lifler

Örnekler çok hoş renk seçimleri de size kalmış arkadaşlar. Bu aşağıda yer alan balık şeklindeki örgü lifleri de ilk kez görüyorum hemen sevgili takipçilerimizle de paylaşayım dedim. Bu modeller de banyonuza renk katacaktır. Özellikle bu şekilde rengarenk yapıp banyonuza yan yana koyduğunuzda görünüm açısından hoş bir hava sunacaktır.balik figurlu orgu lifler
balik figurlu orgu lifler

Özellikle bu son örnekteki modellere evinizin küçük bireyleri çok bayılacak. Onlara banyoyu sevdirmek için kedili lifler örebilirsiniz. Daha fazla değişik lif örneği için galerimizdeki örneklere göz atmanızı da tavsiye ediyorum. Çocuklarınızın civcivli lif örnekleri de hoşuna gidecektir. Yazımıza buradan ulaşabilir görselleri inceleyebilirsiniz.

kedi figurlu orgu lifler
kedi figurlu orgu lifler

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares