Dekorasyon önerileri yeni evleneceklere harika ev dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonunu nasıl düzenlersiniz
Ev dekorasyonunu nasıl düzenlersiniz

Dekorasyon Önerileri –  Evlilik kararını alanlar ya da kısa bir zaman sonra düğün hazırlıkları ile boğuşacak olanlar….Evinizi dekore etmek için neler yapacağınızı bilmiyorsunuz ve dekorasyon ipuçlarını bir an önce öğrenerek evinizin dekorasyonunda hatayı en aza indirecek görünümlerle dolu bir ev dekore etmek için can atıyorsunuz? Partneriniz ile evlilik hazırlığı koşuşturmacasında zevklerinizi ve isteklerinizi aynı noktada birleştirirken nasıl pratik bir şekilde evinizin görünümüne can vereceğiniz huşundaki bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evinizi güzelleştirecek eşya yerleştirme fikirleri
Evinizi güzelleştirecek eşya yerleştirme fikirleri

Özellikle evlerinizde bulunan aksesuarların evlerinizi harika göstereceği ortada melekler. Bu bağlamda sizlere yukarıdan eklediğim resimde evinizi hareketlendirecek bir kaç örnek ve detay bulabilirsiniz.

Evinizi dekore etmeden önce ilk dikkat etmeniz gereken konu dekorasyon gerçekleştireceğiniz evin oda büyüklüklerini göz önüne alarak mobilya tercihinde bulunmak olmalıdır. Ekonomik bütçeniz ve mobilya model seçimindeki zevk uyumunuz da dikkat etmeniz gereken en önemli diğer hususlar olarak ikinci sırada yer alabilir.

Ev dekorasyonlarında yeni moda mobilya model incelemesinde bulunurken oda ölçülerini bir kroki olarak çizerek odalarınıza en uygun mobilya gruplarını alma tercihinde bulunabilirsiniz. Mobilya tercihinizde köşe oturma grupları dar odalar işçin ideal olanıdır. Evinizde uygulayacağınız genel dekorasyon modeline göre resimde de yer aldığı gibi lüks görünümlü mutfak dekorasyonları oluşturabilirsiniz. Mutfağınızın bir köşesine bar tipi bir alan yaratabilirsiniz. Yeni evlenecek kişiler için dekorasyon önerisi ipuçlarım arasında yer alan sıcak ve samimi bir ortam zenginliği için ahşap seçim ile gayet sıcak ve estetik görünen yemek odası da sizlerin beğenilerinize sunulan modellerdendir.

Salon dekorasyon fikri için kırmızı muhteşemdir
Salon dekorasyon fikri için kırmızı muhteşemdir

Özellikle salonlarınızda kırmızı, bordo ya da kırmızıya çalan her türlü rengi kullanırken, kullandığınız koltukların hemen arkasından oluşturacağınız fon ile bir bütünlük sağlamanız mümkün olacaktır.

Yeni evlenecek olanlar için farklı renklerin kombinleri ile gerçekleştirilecek olan oda dekorasyonlarında canlı ve ferah görünümü veren farklı renklerle kombinlenen duvarlarda etkili bir ev dekorasyonu oluşumuna yardımcı olacak ipuçlarındadır. Ayrıca son senelerde duvarlarda farklı renklerle yakalanan farklı etkiler ev dekorasyonunda yeni trend bir uygulama gerçekleştirmenize de yardımcı olmuş olacaktır. Odalarınıza uygun mobilya modelleri 2016 trendleri katalog incelemelerinde bulunarak yeni evlenecek bir çift olarak son derece moda takipçisi bir ev dekorasyonu gerçekleştirme mutluluğunu hissedebilirsiniz. Odanıza ve evinize en çok uyan dekorasyon modelleri ile uygulama gerçekleştirme fırsatını değerlendirerek bir çift olarak uyumu yakalayacağınız görünümlerle mutlu yuvanızda tatlı sohbetlerle dolu günlere merhaba diyebilirsiniz.

Dekorasyon örnekleri ile ilgili örnek resim
Dekorasyon örnekleri ile ilgili örnek resim

Yeni evlenecekler ve evini düzenlemek isteyenler bu konumda benden her türlü yardımı alabilir. Yorumlarınız ile lütfen bana konumdan ulaşınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir