Dekorasyonda monokrom modasını yaşatmaya var mısınız?

Konuyu Paylaş

Antrelerde monokrom dekorasyonlarla zıt renklerin etkisini hissedebilirsiniz.
Antrelerde monokrom dekorasyonlarla zıt renklerin etkisini hissedebilirsiniz.

Dekorasyonlarınızda farklı bir dokunuş arayışı içerisinde iseniz en kolay uygulayabileceğiniz bir dekorasyon tarzı olan siyah beyaz hakimiyetini ön plana çıkaran monokrom dekor stilini uygulamayı deneyebilirsiniz. Her ortamda kolay uygulama gerçekleştirmenize yardımcı olacak olan monokrom stili için antrelerden yatak odalarına; salonlardan mutfağa kadar her ortamda uygulama gerçekleştirilebilecek bir dekorasyon stili olarak evinizde hüküm sürebilecektir. Antreleriniz evinizin girişleri olarak en çok dikkat çeken ortamlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Monokrom dekorasyon stilini uygularken yer karosu tercihinizde yukarıdaki gibi siyah beyaz hakimiyetinin yer aldığı yer karosu uygulama işlemini bir an önce gerçekleştirme tercihinde bulunabilirsiniz.

Farklı monokrom aksesuarları ile etkili dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.
Farklı monokrom aksesuarları ile etkili dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.

Monokrom stilini uygulamaya koyarken dilerseniz farklı aksesuarlarla zıt etkileri oluşturma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kilim, kırlent, masa üstünde yer alabilecek dekoratif sanatsal aksesuar tercihleri ile monokrom stilini evinizde hissedebilirsiniz. Kimilerine ağır gelebilen bu dekorasyon stili kimileri için son derece tercih edilebilir seçenek olabilir. Monokrom dekorasyon aksesuar tercihlerini gerçekleştirirken odalarınıza uyum sağlayıcı etkiyi de yakalayabileceğiniz tercihlerde bulunarak harekete geçmeyi deneyebilirsiniz. Üstte rahat oda dekorasyonları gibi bir oda dekorasyonu oluşturacaksanız kırlent seçiminde üstteki gibi farklı desenlerin yer aldığı siyah beyaz kırlent seçimini gerçekleştirerek dekoratif zenginliğe davetiye çıkarabilirsiniz.Yatak odalarınızda monokrom dekorasyon ile etkili görünümler elde edebilirsiniz.
Yatak odalarınızda monokrom dekorasyon ile etkili görünümler elde edebilirsiniz.

Monokrom dekorasyon stilini yatak odalarınızda da tercih edebilirsiniz. Yatak odalarınızda ağır bir hava estirmek için üstteki gibi siyah tonun bol olduğu bir yatak odası takımı model tercihinde bulunabilirsiniz. Beyaz yastık ve çarşaflarla bütünlük arz eden monokrom yatak odası stili için üstteki oda dekoratifliğine benzer görünümleri oluşturucu dekoratif unsurları satın alma tercihinde bulunabilirsiniz. Yatak odalarınızda tasarımda etkili görünüm elde etme düşüncenizde monokrom stil uygulamasını kulp tasarımı, aydınlatma modeli, yatak odası halı modeli, dekoratif tablolar gibi seçenek çeşitliliğinden faydalanarak istediğiniz dekorasyon uygulamasını tamamlayabilirsiniz. Siyah ile beyazın yakışacağı ortam zenginlikleri ile ilgili merak ettiklerinize cevap vermek için burada olduğumu unutmayın. Her odada siyah ve beyazın hakimiyetini kabul ettiren monokrom dekorasyonu uygulamaya geçirmeye ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir