2018 İç Cephe Duvar Rengi Trendleri Jotun Boya’da

2018 Duvar Renkleri

Jotun Boya Renk Kataloğu En İyi Duvar Boyaları En Güzel İç Cephe Duvar Renkleri Jotun Boya Nasıl Jotun Boya 2018 Renkleri – Her ne kadar hava şartları küresel ısınma nedeni ile baş döndürücü bir şekilde değişmeye devam ediyorsa da şu günlerde İlkbaharın tazeliği ve yazın sıcaklığı nihayet içimizi ısıtmaya başladı.

Hal böyle olunca da uzun bir kış boyunca hayali kurulan duvar renklerinin değiştirme olayına girmek için kollarda sıvanmaya başlandı 🙂 İşte tam bu noktada Melekler Dekorasyon Evim olarak duvar renklerini değiştirmek isteyen okurlarımız için yepyeni duvar renkleri araştırmaya ve sunmaya devam ediyoruz…

Son Moda Duvar Renkleri

Bu sayfamızda son dönemde Eyfel Kulesi temalı reklamları ile dikkatleri bir anda üzerine çeken boya markası Jotun’un 2018 renk kataloğundan seçtiğimiz en güzel iç cephe duvar renkleri beğenilerinize sunuyoruz. Şu sıralar evinizi boyatmak aklınızın ucundan bile geçmiyor olabilir fakat bu renkleri gördüğünüzde muhtemelen kararınız değişecektir, zira bu renkler tek kelime ile harika ve sadece 2018 yılına değil tıpkı Kum Beji ve Çakıl Taşı renk tonları gibi bir kült olarak önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracaktır. Dolayısı ile vakit kaybetmeyelim ve bahsi geçen bu güzel renkleri hemen incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

Jotun Boya 2018 Renk Kartelası

Jotun Boya “Hayatın Ritmi” adını verdiği 2018 Global Renk Koleksiyonunda kullanıcıların farklı tarzlar yaratabileceği 3 renk grubunu bir araya getirmiş ve bu grupları sırası ile Şehrin Hareketi, Güneşin İzinde ve Saklı Bahçe olarak adlandırmış. Bu koleksiyonun en güzel tarafı ise eşyalarınızı değiştirmeden sadece renkler ile oynayarak evinize farklı ve yeni bir hava katabilmenize olanak sağlaması. Hadi şimdi bu renk gruplarına bir göz atalım.

Jotun Boya Şehrin Hareketi

Gölgeli griler ve derin maviler gibi soğuk nötr renkler ile insanın içini ısıtan sıcak kahve tonlarının bir araya getirildiği bu renk grubu ruhunuzu en sade şekliyle evinize yansıtmanızı sağlıyor.

Industrial Blue (Endüstriyel Mavi), Pebble Stone (Çakıl Taşı) ve Icy Blue (Buz Mavisi) gibi tonlar ise Şehrin Hareketi renk paleti içerisinde hemen göze çarpıyor.

Jotun Boya Güneşin İzinde

Adı üzerinde, güneşin verdiği huzurdan ilham alınarak tasarlandığı her halinden belli olan Jotun Boya Güneşin izinde renk paletinde ise kahve tonları ve gölgeli pembeler bir araya gelerek rahatlatıcı mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.

Bu renk paletinde ise Norwegian Wood (Norveç Ahşabı), Hipster Brown (Yenilikçi Kahverengi), Almond Beige (Badem Beji) ve Savanna Sunset (Savana Gün Batımı) tonları dikkat çekiyor…

Jotun Boya Saklı Bahçe

Doğa aşıklarının bayılacağını düşündüğümüz bu Jotun Boya renk grubunda ise yağmur ormanlarının mavi ve yeşilleri doğayı evlerinize taşırken, gün doğumunun pembe ve hafif sarı tonları yaşam enerjinizi yenilemenizi sağlıyor. Saklı Bahçe renk paleti içerisinde Green Tea (Yeşil Çay), Pale Linden (Soluk Ihlamur), Red Maple (Kırmızı Akçaağaç) gibi muhteşem renk tonları bulunuyor.

Jotun Boya Hayatın Ritmi Koleksiyonu İçin İlginç Tanıtım

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Jotun Boya’nın 2018 renkleri hakikaten çok güzel ve bu renkleri için inanılmaz emek verilmiş. Sadece “Hayatın Ritmi” Koleksiyonu için Norveç’in başkenti Oslo’da bulunan bir ev koleksiyonun 3 farklı renk grubuna boyanmış. Daha sonra bu 3 farklı renk paleti uygulaması Norveç’li sanatçı Emma Jensen’in çok sevilen şarkılarından biri eşliğinde klip haline getirilmiş.

Evinizi Boyamadan Önce Bu Renklere Mutlaka Göz Atın !..

Evinizi boyatmayı düşünmüyor olabilirsiniz, fakat ev dekorasyonunuz da ufakta olsa bir değişiklik yapmak istiyorsunuzdur herhalde. İşte bu renk paletleri ile sadece duvar renklerinizi yenileyerek evlerinizde zamansız bir atmosfer yaratabilir, evinizde baş döndüren bir değişikliğe imza atabilirsiniz. Ayrıca Jotun Boya 2018 Renk Koleksiyonu olan Hayatın Ritmi’nden daha fazla duvar rengi uygulama örneklerine de BURADAN göz atabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir