Bellona TV-Duvar Üniteleri Fiyatları ile Dekorasyonevim.com’da

Bellona 2017 duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını görselleri ile birlikte detaylı olarak sizler için inceliyor, salonlarında veya oturma odalarında şık bir ünite görmek isteyen Melekler Dekorasyon Evim takipçilerinin bilgilerine sunuyoruz. Ayrıca sadece fiyatları değil, Bellona tv-duvar ünitesi kampanyaları ve indirimleri de yer alıyor bu sayfamızda. Dolayısı ile eğer aklınızdan şu sıralar bir duvar ünitesi almak geçiyor ise burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz…

Yeni sezona yepyeni ürünler ile merhaba diyen ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona’yı yakından takip etmeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Bellona köşe takımları, Bellona salon takımları ve Bellona yemek odası takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Eğer bu tarz ürünlere de ihtiyacınız var ise bu sayfalarımızdan mutlaka Bellona yeni sezon ürünlerine de göz atmanızı öneririz…

Ancak şimdi sırada Bellona’nın yeni sezon tv-duvar üniteleri var. Efendim marka yeni sezona Violet, Vienza, Dekora, Line, aden ve Romeo gibi şık tasarımlara sahip TV-duvar ünitesi modelleri ile giriş yaptı. Bu takımlarından bir çoğu ise yemek odası takımlarının içinde yer aldığından, bu yemek odası takımları ile aynı isimleri taşıyorlardı.

bellona-tv-duvar-unitei-modelleri-ve-fiyatlari-ile-bellona-vienza-duvar-unitesi

Hiç şüphesiz Bellona 2017 tv-duvar ünite modelleri oldukça şık tasarımlara sahip. Ancak bunların aralarında bazıları var ki hakikaten görülmeye değer ürünler olarak karşımıza çıkıyor. İşte bunlardan biri, Bellona Vienza duvar ünitesi. Bellona ürün gamına henüz eklenen bu modern ve şık tasarım yan ünitesi ile birlikte üzerinde 1.475,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

beyaz-duvar-unitesi-tasarimlari-ile-bellona-dekora-tv-duvar-unitesi

Bellona tv-duvar ünitesi ürün grubuna yeni eklenen bir diğer duvar ünitesi ise Dekora. Bellona Dekora TV duvar ünitesi, özellikle beyaz renkli tv-duvar ünitesi modellerinden hoşlananlara hitabederken, Bellona duvar ünitesi kampanyaları dahilinde 1.655,00 TL yerine 1.490,00 TL fiyatla Bellona bayilerinde sizleri bekliyor.

bellona-en-guzel-duvar-unitesi-modellerinden-romeo-ve-luks-tv-unitesi-tasarimlari

Bellona en güzel tv-duvar ünitesi modelleri arasında yer alan Romeo Duvar ünitesi ise zarif tasarımı ve yine son zamanların mobilya rengi trendlerinden olan beyaz rengi ile dikkat çekiyor. Adı gibi romantik bir tasarıma sahip olan bu ünitenin fiyatı ise 1.154,00 TL olarak görünüyor.

bellona-en-guzel-tv-duvar-unitesi-tasarimlari-ile-bellona-vella-duvar-unitesi

İşte sıradışı bir TV-Duvar ünitesi daha. Bellona Vella duvar ünitesi. Üniteye dikkatle bakarsanız tek parça olduğunu göreceksiniz. Ancak yan tarafta yer alan vitrin dolabı, alt ünite ve alt yan ünite birbirinden ayrı ürünlermiş gibi duruyor. Aslında tamamı spot ışıklarında entegre edildiği arka klapa da birleşiyor. Bu üniteyi beğendiyseniz ödemeniz gereken rakam ise yan ünitesi de dahil olarak 2.161,00 TL. Yan üniteyi istemezseniz bu rakam 1.258,00 liraya düşüyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Bellona yeni sezon duvar ünitesi modelleri arasında birbirinden güzel bir çok duvar ünitesi tasarımı mevcut. Diğer tüm Bellona tv ünitesi tasarımlarına hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde fiyatları ile birlikte detaylı olarak göz atabilir, her zevke ve her bütçeye hitabeden bu ürünler arasından hayalinizdeki üniteyi de bu galeri içerisine bulabilirsiniz…

BELLONA YENİ SEZON TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ FİYATLARI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir