En Çok Tutulan Duvar Renklerinden Kum Beji

Trend duvar renklerinden kum beji rengi ve dekorasyon örneklerini inceliyoruz bu sayfamızda. Ev dekorasyonlarını duvar renklerini değiştirerek güzelleştirmek isteyen Melekler Dekorasyon Evim okurları için şık bir alternatif olacağını düşündüğümüz Kum Beji duvar boyası rengini masaya yatırıyor detaylı olarak inceliyor, çeşitli uygulama örneklerini görsel olarak beğenilerinize sunuyoruz arkadaşlar.

Son yıllarda genel olarak kumsal olarak adlandırılan kum beji, İstiridye, Islak Kum, Kumsal gibi renk tonları pek bir ravçta. Bu renklerden Islak Kum Duvar boyasını daha önceki sayfalarımızda incelemiş ve sizlerle paylaşmıştık. Buradan o makalemize de ulaşabilir ve ıslak kum rengi ile ilgili tüm detaylara göz atabilirsiniz.

Şimdi gelelim son 5-10 yılın en tutulan, boya markalarının en çok sattıkları duvar boya rengine, yani kum bejine… Evet son yıllarda boya markalarının renk kartelaları arasında en çok rağbet gören renk kum beji. Etrafına şöyle bir baktığınızda da bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz zaten. Modern binalarda genel anlamda bu renk veya farklı tonları kullanılırken, evlerini yeniden dekore eden bir çok insanda kum beji duvar rengini tercih ediyor. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde duvar rengi seçiminizi bu renkten yana yapmak niyetindesiniz. O halde gelin bu güzel rengi incelemeye başlayalım…

Duvarlarımı Hangi Renge Boyasam Duvar Boyası Renk Önerileri

Kum tonları son yıllarda hemen her boya markasının renk kartelasında farklı bir isimle yer alıyor. Örneğin Düfa Boya renk kataloğunda Kum Beji olarak isimlendirilen bu renk, DYO renk kartelasında İnce Kum olarak adlandırılmış. Filli Boya renk kataloğunda Kum Beyazı olarak geçerken, Polisan renk kartelasında ise Kumsal Beji olarak isimlendirilmiş. Marshall renk kataloğunda, Fawori boya renk kartelasında da isimleri farklı ancak sonuçta hepsi kum ve kumsal tonlarında son moda duvar renkleri.

Kum Beji Duvar Rengi Uygulama Örnekleri ve Modern Duvar Renkleri

Markaların renk kataloğunda yer verdikleri bu renkler, baktığınızda fark edemeyeceğiniz kadar az ton farkına sahipler. Anlayacağınız yukarı da bahsettiğimiz markaların hangisinden bu rengi alırsanız alın farklı bir ad altında alacaksınız ancak aynı rengi almış olacaksanız. Bir çok tüketici bu konuda yanılgıya düşüyor. Kaliteli bir boya markasından bu rengi almak istediğinde eğer isim farklı ise vazgeçmek zorunda kalabiliyor haklı olarak.

Modern Duvar Boya Renkleri ile Kum Beji Duvar Boyası Dekorasyon Örnekleri

Bu renk hakkında genel olarak kullananların hepsi memnun. Bir kere evi aydınlık gösteren iç cephe duvar renkleri artasında yer alıyorlar. Tozu kiri belli etmemelerinin yanında çağdaş bir görünüme sahip olmaları da ekstra avantajları. Özellikle, kahve, gri, vizon ve siyah gibi mobilyalar için şahane bir arka plan oluşturduklarını da hatırlatmak isteriz.

Son Moda Duvar Boya Renkleri ile Kum Beji Duvar Boya Rengi

Editörlerimizden bir çoğu evlerinde bu renk veya bu rengin, Islak kum gibi tonlarını kullanıyorlar ve oldukça memnunlar. Tavsiye eder miyiz, hem de hararetle 🙂 Evinizde nasıl duracağı konusunda endişeniz veya merakınız var ise onunda çözümü her zaman olduğu gibi foto galerimizde sizleri bekliyor. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimize giriş yaparak kum beji duvar rengi ile yapılan uygulamalara göz atabilirsiniz…

KUM BEJİ DUVAR RENGİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir