Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2019 (Almila)

2019 Genç Odası Takımları

Genç Çocuk Bebek Odası Markaları Yeni Genç Odası Modelleri Modern Genç Odası Mobilyaları Genç Odası Fiyatları – Yeni yıla şurada çok az bir zaman kaldı ve bir çok marka doğal olarak yeni kreasyonlarını yavaş yavaş olsada vitrinlerine çıkarmaya başladı. Bu bağlamda bizlerde bu yeni koleksiyonlarını inceleyip sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Almila Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda genç odası takımı satın almak gibi bir niyeti olan okurlarımız için belkide adını ilk kez meleklermekani.com sayfalarında duyacağınız Almila markasının ürünlerine göz atacağız. Bilindik markaların dışında da güzel ve kaliteli ürünler olduğunu sizlere kanıtlamaya çalışacağız.

İndirimli Genç Odası Takımları

Bu markayı mercek altına almamızın bir diğer ve asıl önemli iki sebebinden ilki gerçekten sıradışı ve son derece şık tasarımlara sahip ürünlerinin olması. İkinci önemli neden ise bu güzel ürünlerin şu sıralar hakikaten dişe dokunur indirimlerle satılıyor olması.

Ranzalı Genç Odası Takımları 2019 

İlk olarak, iki çocuklu aileler için markanın ranzalı genç odası modellerine göz atıyoruz. Zaten Almila ürün gamında sadece bir tane ranzalı genç odası var, o da Options… Son derece modern bir tasarıma sahip olan ve yeşil gibi sıradışı bir renge sahip olan Almila Options ranzalı genç odası takımı 5.382,00 TL yerine %30 indirimli olarak 3.229,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 

Siyah Genç Odası Takımlarından Nova

Mobilyada siyah ne kadar tutulur yada ne kadar kullanışlı olur ona siz karar verirsiniz, ancak genç odası dekorasyonlarında şu sıralar dark stil pek bir revaçta. Mesela duvar rengi seçiminde koyu renkli duvarlar, hatta direk siyah duvarlar tercih ediliyor.

Beyaz Genç Odası Takımları 2019

Genç odası dekorasyonunuzda böyle bir riske girmeyebilir, ancak çocuğunuzun hatrını da kırmak istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda Almila Nova genç odasının siyah rengi sizin harika bir tercih olacaktır. Üstelik bu ürün %30 indirimli olarak 4.895,00 tl yerine 3.427,00 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda. Siyahı beğenmezseni aynı ürünün üst resimde gördüğünüz beyaz alternatifi de mevcut…

Koyu Renkli Genç Odası Takımları

Genç odası dekorasyon trendlerinde koyu renklerden bahsetmişken Almila Elegant genç odası mavi seçeneğine değinmesek haksızlık etmiş oluruz. Son derece zarif bir görünüme sahip olan bu şık takımda tıpkı diğer Almila genç odaları gibi indirimde. Üstelik bu üründe indirim %40 ve şu sıralar 7.528,00 TL yerine 4.517,00 TL fiyatla sizleri Almila satış noktalarında bekliyor. Dilerseniz ürünün beyaz renk seçeneği de var.

Doğal Ahşap Rengi Modern Genç Odası Tasarımları

Çocuklarınızın odasında doğal dekorasyondan yana iseniz. Bu ürün sizler için biçilmiş kaftan niteliğinde… Ahşabın tüm doğallığı ile sergilendiği Almila Irony genç odası özellikle budak detayları ile göz doldururken, %30 indirimli olarak 7.651,00 TL yerine 5.356,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

2019 Genç Kız Odası Modelleri

Artık hemen her markanın genç kızlara özel olarak tasarladığı bir koleksiyonu mutlaka var. Almila ise bu furyaya Diamond serisi ile katkıda bulunuyor. Yine sıradışı geometrik detayları ile dikkat çeken Almila Diamond genç kız odası ise %30 indirimli olarak 7.326,00 TL yerine 5.128,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

Retro Tarzı Genç Odası Takımları

Son zamanlarda geçmişe duyulan özlem mobilyalarada yansıdı. Koltuk takımları, yatak odası takımları falan derken, retro akımı genç odalarına yansıdı. Almila ise geçmişin zerafet dolu dokunuşlarını genç odalarına, adı üstünde Retro genç odası ile taşırken bu üründe de %30 gibi güzel bir indirim yapmış ve ürünün fiyatını 4.695,00 Liradan, 3.287,00 Liraya çekmiş 🙂 Üstelik üründe hardal ve bej gibi 2 farklı renk seçeneğini müşterilerinin beğenisine sunmuş…

Vintage Tarzı Genç Odası Takımları

Özellikle genç kızlar ve hanımlar tarafından çok tutulan Vintage tarzı da Almila ürün gamında kendine yer bulmuş ve marka Vintage Genç Odası adı altında iki farklı alternatifi piyasaya sürmüş. Bunlardan ilki “F” serisi. Bu serinin fiyatı yine kampanya dahilinde %30 indirimli olarak 6.256,00 TL yerine 4.379,00 TL fiyata indirilmiş.

Diğer, üst resimde gördüğünüz “M” serisinin fiyatı ise 5.949,00 TL yerine yine %30 indirimle 4.164,00 TL fiyata indirgenmiş…

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares