Ikea’dan Kaliteli ve Göz Alıcı TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Ikea 2016-2017 TV-Duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını inceliyoruz meleklermekani.com ‘un bu sayfasında. İskandinav tarzı hastasıysanız ve Ikea ürünlerinden hoşlanıyorsanız burada ki ürünleri mutlaka görmenizi öneririz. Oturma odalarınızda, salonlarınızda farklı bir tarz yaratmak adına yine Ikea yeni sezon TV-duvar ünitesi tasarımlarını görmenizde fayda var.

İsveç kökenli dev yapı marketi Ikea, doğduğu toprakların tarzı olan İskandinav stilinin dünyada ki en büyük temsilcisi olarak bu tarzı o topraklardan çok çok uzaklarda da sevdirmeyi başarıyor. Bir anlamda İskandinav tarzının misyoneri olan Ikea ülkemizde de pek sevilen yapı marketlerden biri. Gösterişten uzak, işlevsellik odaklı, sade, ancak bir o kadar da şık tasarımlar arayanlar soluğu Ikea’da alıyorlar. Ev dekorasyonu ve mobilya adına aradığınız hemen her şeyi bir arada bulabileceğiniz Ikea kendine has tasarımları ile kendini Türk insanına sevdirdi anlayacağınız.

Bizlerde bu sayfamızı bir tv ünitesi almak niyetinde olan ve Ikea tarzından hoşlanan takipçilerimiz için bu sayfamızı Ikea tv-duvar ünitelerine ayırıyor, Ikea tv üniteleri fiyatları ile detaylı olarak inceliyoruz. Hadi vakit kaybetetmeden hem bütçenize, hem zevkinize göre bir Ikea ürünü bulmaya çalışalım.

Ikea TV dolap sistemleri reyonunda bir çok ürün yer almakta. İşin güzel tarafı bu çok sayıda ürünün bir kısmı destek parçası, yani kendinize göre kombinasyon yapabileceğiniz, deyim yerinde ise lego tarzı oyuncaklar gibi bir araya getirerek istediğiniz tasarımı yaratabilmenize imkan veren parçalar. Yani genel olarak Ikea tv-duvar ünitesi koleksiyonu, Hemnes serisinin farklı renk seçenekleri ve Besta koleksiyonunun Selsviken, Hanviken ve Lappviken serilerinden meydana geliyor.

Ikea Beyaz Renkli TV Ünitesi Modelleri ile Ikea Tomnas TV-Duvar Ünitesi

Ikea tv-duvar ünitesi modelleri arasında en çok dikkat çeken ürün hiç şüphesiz Ikea Tomnas TV ünitesi olsa gerek. Yukarıda resmini gördüğünüz beyaz vernik seçeneğinin dışında siyah renk alternatifi de bulunan masif çam ağacından bu ürün şu an itibarı ile 649,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Ikea Besta Lappviken TV Ünitesi Modelleri ve En Güzel Modern TV-duvar Ünitesi Tasarımları

Duvar rafı üniteleri ile dikkat çeken bir başka Ikea tv ünitesi ise ise Besta Selsviken serisinden geliyor. Çeşitli renk seçeneği ile Ikea reyonlarında yerini alan bu üründe en çok dikkat çeken özellik ise çekmece ve kapakların kulplara gerek kalmadan sadece hafif bir dokunuşla açılabilmesini sağlayan entegre mıknatıslı çıt çıt özelliği olsa gerek. Ürünün fiyatına gelecek olursak, Ikea Besta Selsviken serisinin üst tarafta resmini gördüğünüz bu modeli üzerinde 1.479,00 TL fiyat etiketi taşımakta.

Ikea Besta Hanviken TV Ünitesi ile Modern Tasarımlı TV Ünitesi Örnekleri

Sade, şık ve kullanışlı bir tasarım arayanlara ise hemen üst tarafa görselini eklediğimiz Ikea Besta Lappviken TV ünitesini öneririz. Yine entegre mıknatıs özelliğinin kullanıldığı bu ünite baskın ceviz rengi ile doğal bir görünme sahipken insanın içini ısıtıyor. Bu ürün ise Ikea mağazalarında şu sıralar 946,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Siyah TV-Duvar Ünitesi Örnekleri ve Ikea Besta Selsviken TV Ünitesi

Koyu renkli tv-duvar ünitesi aramakta olan Melekler Dekorasyon Evim okurları için ise yukarıda resmini gördüğünüz siyah renkli Ikea Besta Selsviken TV Ünitesi biçilmiş kaftan adeta. Bu güzel ünite ise üzerinde 1.944,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

En Güzel Ikea TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ve Ikea Besta Lappviken TV Ünitesi

Ikea TV Duvar ünitesi modelleri arasında sadece İskandinav tarzı değil gayet modern tasarımlarında olduğunu görüyoruz. Bu ve bunun gibi sizler için seçtiğimiz diğer  Ikea TV-Duvar ünitesi modellerini, fiyatları ve görselleri ile birlikte alt tarafta yer alan foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada gördüğünüz model ve fiyatlar, zaman içerisinde kampanyalara, yeni sezon ürünlere ve buna bağlı indirimlere bağlı olarak farklılıklar gösterebilir, dolayısı ile daha fazla modele ve en günce Ikea tv-duvar ünitesi fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz…

IKEA TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ ve FİYATLARINI İNCELEYİN !..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir