İstikbal TV-Duvar Üniteleri Tüm Detayları İle Burada

İstikbal tv-duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını inceliyoruz. Oturma odalarınız veya salonlarınız için hem şık, hem de kaliteli bir tv-duvar ünitesi aramaktaysanız, burada ki örnekler tamda size göre. Dolayısı ile bu ürünleri ve fiyatlarını incelemeden alışveriş yapmamanızı öneririz.

İstikbal geçtiğimiz yılın son çeyreğinden itibaren yepyeni koleksiyonlarını vitrinlere çıkarmaya başladı bildiğiniz üzere. Yatak odaları, koltuk takımları ve köşe takımları, derken ürün gamına birbirinden güzel TV-Duvar üniteleride eklendi.

Hem modern, hem klasik, hem de son zamanların yükselen mobilya trendlerinden modern avangard tasarımların yer aldığı İstikbal compaq vitrin ürün gamında, tv-duvar ünitesi aramakta olanların hakikaten görmesi gereken süper tasarımlar var.

İstikbal Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları ile İstikbal Paula Compact TV Ünitesi

Örneğin üst tarafta resmini gördüğünüz İstikbal Paula Compaq TV ünitesi. Gerek renk gerekse kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahip olan ürünün renk konfigürasyonunda, gövde, kapak ve çekmecelerde ceviz renk kullanılmış. Yüksek ayak uygulaması ise tv ünitesini görsel açıdan zenginleştirirken ev temizliğinide kolaylaştıran bir uygulama olmuş.

İstikbal TV-Duvar Ünitesi Modelleri İstikbal Rustik Compact Tv Sehpası

İstikbal’in bir diğer yeni ürünü Rustik TV duvar ünitesi ise oval hatlarının yanında üzerindeki fitil ve süs uygulamaları ile dikkat çekiyor. Bu fitil ve süs uygulamaları altın sarısı ile kombine edilerek ürünün görselliği arttırılmış.

İstikbal Vitrinli TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ve İstikbal Olivia Duvar Ünitesi

Kısacası yeni sezon İstikbal ürünlerinde görsellik ön plana çıkarılmış. Bu duruma diğer tv-uvar ünitelerinde de rastlıyoruz. Diğer İstikbal 2016-2017 TV ünitesi modelleri her zaman ki gibi aşağıdaki foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor.

Bu foto galeride ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Zaten her birinin üzerinde de isimleri yazılı, buradan beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını merak edecek olursanız İstikbal TV-Duvar Ünitesi Fiyat Listesini de galerimizin hemen altında bulabilirsiniz. Bu arada unutmadan İstikbal’in bu ürünlerde epey dişe dokunur indirimler yaptığınıda hatırlatmak isteriz 😉

İSTİKBAL EN YENİ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

İstikbal TV-Duvar Ünitesi Fiyat Listesi

İstikbal Paula TV-Duvar Ünitesi 777,00 TL
İstikbal Lima TV-Duvar Ünitesi 1.230,00 TL
İstikbal Rustik TV-Duvar Ünitesi 1.538,40 TL
İstikbal Gold TV-Duvar Ünitesi 918,00 TL
İstikbal Karat TV-Duvar Ünitesi 1.695,00 TL
İstikbal Resital TV-Duvar Ünitesi 2.371,20 TL
İstikbal Silva TV-Duvar Ünitesi 2.496,60 TL
İstikbal Romance TV-Duvar Ünitesi 1.085,40 TL
İstikbal Queen TV-Duvar Ünitesi 4.140,60 TL
İstikbal Olivia TV-Duvar Ünitesi 1.593,00 TL
İstikbal Kayra TV-Duvar Ünitesi 740,40 TL
İstikbal Eva TV-Duvar Ünitesi 1.377,60 TL

*Bildiğiniz üzere sezon sonlarına, yeni ürünlere, kampanya ve indirimlere göre fiyatlar farklılıklar gösterebiliyor, dolayısı ile ürünlerin en güncel fiyatlarını ve daha fazla İstikbal tv-duvar ünitesi modelini Bu Adresten inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir