Kilim Mobilya En Yeni TV-Duvar Üniteleri Fiyatları ile Burada !..

Kilim Mobilya TV-duvar ünitesi modelleri fiyatları ve görselleri ile birlikte Melekler Dekorasyon Evim sayfalarında sizlerle buluşuyor. Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Kilim Mobilya’nın ürün gamına eklediği yeni TV ünitelerini sizler için detaylı olarak inceliyor, kampanyalı tv ünitelerini, fiyatları ve özelliklerini görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile oturma odanız yada salonunuz için çık bir TV-duvar ünitesi aramaktaysanız burada sizlerle paylaştığımız Kilim Mobilya yeni sezon TV-duvar ünitelerini mutlaka incelemenizi öneririz.

Kilim Mobilya içinde bulunduğumuz yılın son çeyreğinde yeni sezona dair ürünlerini yavaş yavaş vitrine çıkardı. Bir çok yeni koleksiyonuna Kilim Mobilya mağazalarının vitrinlerinde rastlar olduk. Ancak bu yeni ürünlerin tek kelime harika olduklarını söylemek zorundayız. Markanın tasarımcıları, gerek avangart, gerekse modern zevklere hitabeden çok şık tasarımlara imza atmışlar. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan şimdi gelin bu ürünleri incelemeye başlayalım.

Kilim Mobilya Yeni TV ünitesi modelleri genel olarak oldukça şık ve farklı tasarımlara sahipler. Ancak koleksiyon içerisinde bazı tasarımlar var ki hakikaten çok şıklar ve diğerlerinden bir bakışta ayrılıyorlar. Bu ünitelerin başında yukarıda resmini gördüğünüz Ayder TV ünitesi geliyor. Beyaz rengi ve tasarımındaki ince detaylar ile dikkat çeken ünite, led ışıklı vitrin bölümü ile de göz kamaştırıyor. Ayder TV ünitesinin set fiyatı ise 1.637,00 TL.

Üst resimde gördüğünüz Kapadokya TV-Duvar ünitesi ise iki parçalı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Duvar rafı ve alt ünite bölümü ayrışık haldeler. Duvar rafında ki led ışıklar ile ürün görsel açıdan zenginleştirilirken, alt üniteye entegre edilen zigon sehpalar ile de fonksiyonel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Kapadokya koleksiyonu raflı ve kapaklı olmak üzere iki alternatif ile satışa sunulurken, bu raflı seçeneğinin fiyatı şu an itibarı ile 2.428,00 TL olarak görünüyor.

Kilim Mobilya’nın görsel şıklığı ile dikkat çeken ünitelerinden biride yukarıda resmini gördüğünüz Aspendos serisi. Kilim Mobilya Aspendos TV ünitesi her iki yanına entegre edilen kitaplık tasarımına sahip. Ancak burada kitaplıklar üzerindeki süslemeler dikkat çekiyor. Ayrıca lükens ayak yapısı takıma lüks bir hava katıyor. Aspendos TV ünitesi ise set halinde 1.212,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Yine üst tarafta görselini sunduğumuz Kilim Mobilya Ayasofya TV-Duvar ünitesi ise özellikle avangart-lüks tarzlarda dekore edilmiş salonlar için ideal bir seçim olarak görünüyor, zira ünitede oldukça dikkat çekici oyma işçiliği ve altın varak süslemeleri var. Yine yerden yüksek lükens ayak yapısı lükse vurgu yapıyor. Ayasofya TV ünitesinin fiyat ise 1.184,00 TL.

Tabi Kilim Mobilya TV-Duvar üniteleri burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde Kilim Mobilya’nın bütün ünitelerini sizler için bir araya getirdik. Foto galerimize girerek, tüm Kilim Mobilya TV-Duvar ünitelerini, kampanyalı ve indirimli TV ünitesi modelleri ve fiyatlarını detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz…

KİLİM MOBİLYA TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ ve FİYATLARI

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Kilim Mobilya indirim ve kampanyaları ile yeni sezon ve sezon sonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Kilim Mobilya TV ünitesi fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir