Tüm Detayları ile Mondi TV-Duvar Ünitesi Modelleri !..

Mondi TV-Duvar Ünitesi modelleri fiyatları indirim ve kampanyaları ile meleklermekani.com ‘un bu sayfasında, ev dekorasyonlarında bir güzellik yapıp salonları veya oturma odaları için şık bir tv ünitesi alma isteyen okurlarımız için tüm detayları ile yer alıyor. Eğer henüz aradığınız duvar ünitesini bulamadıysanız, farklı ve kaliteli bir ürün aramaktaysanız burada ki örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada hem zevkinize, hem de bütçenize göre bir tv-duvar ünitesi bulmanız içten bile değil 🙂

Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda ülkemizin diğer önde gelen mobilya markalarından İstikbal ve Bellona’nın tv-duvar ünitesi tasarımlarını yine fiyatları ve görselleri ile birlikte model model detaylı olarak incelemiştik. O inceleme yazılarımıza da hemen alt taraftaki benzer yazılar başlığımız altında göz atabilirsiniz.

Ancak şimdi konumuz Mondi ve markanın en yeni tv-duvar üniteleri ile Mondi kampanyalı tv-duvar ünitesi modelleri… Dolayısı ile biraz uzun bir makale olacağından hemen konuya girelim.

mondi-carina-tv-duvar-unitesi-ile-mondi-duvar-unitesi-guncel-fiyatlari

Mondi yeni sezon birbirinden güzel ile merhaba derken, yeni ürünlerini de vitrine çıkarmaya devam ediyor. Bu yeni Mondi kolşeksiyonları arasında ise inanılmaz güzel TV-Duvar ünitesi tasarımlarının yer aldığını söyleyebiliriz ki bu duruma üst resimde gördüğünüz Mondi Carina Duvar Ünitesini örnek olarak gösterebiliriz. Ünite, ceviz rengi, dekoratif fitili, süs uygulamaları, yüksek konik ayakları, modern tasarımı ile adeta göz kamaştırıyor…

mondi-yeni-sezon-tv-duvar-unitesi-modelleri-ile-mondi-paris-duvar-unitesi

Mondi yeni sezon tv-duvar ünitesi ürün gamına henüz eklenen ürünlerden biri de Mondi Paris Duvar Ünitesi. Bu ünite de ise gövde de ceviz renk kullanılırken, kapaklar opak beyaz renk kullanılmış. Ünitenin kapakları üzerinde ise dikkat çeken dekoratif süs ve fitil uygulaması yapılmış. Yine yerden yüksek açılı konik ayaklar vasıtası ile ürünün fonksiyonelliği artırılmış.

mondi-en-guzel-tv-duvar-unitesi-tasarimlari-ile-mondi-vienna-duvar-unitesi

Mondi en güzel tv-duvar ünitesi tasarımlarından birine yeni sezon koleksiyonları içerisinde müşterilerinin beğenisine sunmuş. Daha önce yine fiyat ve görselleri ile detaylı olarak incelediğimiz Mondi yemek odası takımları arasında yer alan Vienna yemek odası takımını hatırlarsınız. İşte marka bu takımla konsept olarak sunduğu Vienna Compact Vitrinde tüm zarafet unsurlarını bir araya getirmiş.

mondi-kampanyali-tv-duvar-unitesi-modelleri-ve-fiyatlari-ile-mondi-mabel-duvar-unitesi

Mondi kampanyalı tv-duvar üniteleri arasında ise özellikle bir tasarım çok dikkat çekiyor. Yine yemek odası takımı ile konsept olarak sunulan ve Mondi’nin en güzel koleksiyonları arasında yer alan serilerinden Mabel koleksiyonunun TV ünitesi ince tasarımı ile adeta göz kamaştırıyor.

mondi-indirimli-tv-duvar-unitesi-modelleri-ile-mondi-grand-compact-vitrin

Mondi TV-Duvar ünitesi modelleri arasında dikkat çeken bir diğer ürün ise Grand compact vitrin olsa gerek, zira bu ünite gerek rengi gerek tasarımı ile içinizi açarken, yaşam alanınızı aydınlatacak  sizlere daha fazla alan sunacak, fazla yer kaplamadan tüm aksesuarlarınıza yer açacak inanılmaz güzel bir tasarıma sahip.

Tabi Mondi ürün gamında yer alan TV-duvar üniteleri bu kadarla sınırlı değil. Diğer Mondi yeni tv-duvar ünitesi tasarımlarını, kampanyalı Mondi tv-duvar ünitesi modellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilir, hayalinizdeki ve bütçenize en uygun ürünü bu galeri içerisinde bulabilirsiniz…

MONDİ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ FİYATLARI ve GÖRSELLERİ

Burada ki fiyatlar markanın zaman içerisinde ki kampanyaları, indirimleri, sezon sonları ve yeni sezonlarına göre farklılık gösterebilir. Dolayısı ile en güncel Mondi TV-Duvar ünitesi fiyatlarını bu adreste inceleyebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir