TV-Duvar Ünitesi Tasarımlarından Rengarenk Örnekler

Renkli TV-Duvar ünitesi modelleri, modern ve sıra dışı ürünler ile evlerini dekore etmek, alışılageldik tarzlardan olabildiğince uzaklaşmak niyetinde olan Melekler Dekorasyon Evim takipçileri için bu sayfamıza konuk oluyor. Eğer hakikaten farklı lezzetlerin peşinde iseniz burada sunacağımız örneklere aşık olacağınızı garanti ediyoruz.

TV-Duvar üniteleri son yılların revaçta olan modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alırken, plazma olarak adlandırılan televizyonlar ile hayatımıza giren bu ürünler, tıpkı bu plazma televizyonlar gibi zaman içerisinde evrimleşerek yepyeni ve inanılmaz modern görünümlerine sahip oldular.

Plazma televizyonlar LCD  televizyonlara, LCD televizyonlar LED televizyonlara, LED televizyonlarda Core televizyonlara dönüşürken, bu televizyonları sırtında taşıyan dekoratif standların da gelişim göstermemesini bekleyemezdik herhalde.

Sınır tanımayan tasarımcılar sayesinde tv-duvar ünitesi tasarımları da geliştiler güzelleştiler, normlarını değiştiler. Tıpkı Core televizyonlar gibi kavislendiler, köşelerini kaybettiler. Üzerlerinde taşıdıkları televizyonlar gibi kimliklerini değiştirdiler. Üstelik sadece mormları değişmedi, eskiden bilindik ahşap renkleri ile bizlere sunuluyorken, şimdiler de farklı renkler, farklı renklerin harmanlanması ile bizlere sürpriz yaptılar.

En Yeni modern TV-Duvar Ünitesi Modelleri ile TV-Duvar Ünitesi Renk Önerileri

Eskiden ceviz, akçaağaç, kiraz gibi klasik ahşap renklerine sahip olan tv-duvar üniteleri şu sıralar modern dekorasyon tarzlarının da etkisi ile farklı renklere, hatta bazen yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi mürdüm, açık mavi, koyu sarı ve kırık beyaz gibi bir çok renk ile karşımıza çıkıyorlar. Bu renklerin bir araya gelmesi TV-duvar ünitelerinin de kimliklerini tamamen değiştiriyor.

Farklı Tasarım TV-Duvar Üniteleri ile Rengarenk Duvar Ünitesi Modelleri

Klasik renkler bitti derken bu renkleride tamamen gömmeyelim, zira modern renkler ile harmanlandıklarında, tasarımlarında da biraz oynandığından ortaya inanılmaz güzel TV-duvar ünitelerinin çıktığını inkar edemeyiz sonuçta. Baksanıza koyu sarı ile doğal ahşap renkleri birbirine ne kadar da yakışmış. Hele tasarım, deyim yerinde ise 10 numara…

Retro Tarzı Mobilya Örnekleri ve Mavi Renkli Modern TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Retro tarzı tasarımlarında TV-duvar ünitelerinde farklı renkler ile kombinlendiğini düşünsenize ortaya herhalde ancak bu kadar güzel bir tasarım çıkabilirdi 🙂 İnce, zarif, etkileyici. Bir de bu renklere uygun bir berjeri bu görüntüye eklerseniz, halı dekorasyonunuzdan rengarenk bir tarzı olan patchwork halıları da bu ünitelerin önüne koyarsanız bakın ortaya nasıl bir kontrast çıkıyor. Hemen üst tarafta uygulama örneklerinden birini gördüğünüz bu kombinasyonu yakalarsanız, emin olun tüm arkadaşlarınız sizin ne kadar ince bir dekorasyon zevkine sahip olduğunuzdan bahsedecek 🙂

Buna benzer ev dekorasyonunuzu modernize edecek daha bir çok örnek var aslında. İşte bu örneklere aşağıda ki foto galerimizde göz atabilir, oturma odalarınızı, salonlarınızı bu üniteler ile modernize edebilirsiniz. Dolayısı ile hadi hep beraber sizlere ilham kaynağı niteliği taşıyan bu sıradışı tv duvar ünitelerine hep birlikte göz atalım.

RENGARENK TV DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir