Ucuz ve Dekoratif Duvar Panelleri Koçtaş’ta

3 Boyutlu Duvar Panelleri

Koçtaş Duvar Paneli Fiyatları Strafor Duvar Panelleri Üç Boyutlu Dekoratif Duvar Kaplama Taş Görünümlü Duvar Dekorasyon Ürünleri – Duvar dekorasyonunuza artı değerler katacak fikir ve ürünler Melekler Dekorasyon Evim sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu gün, son yılların vazgeçilmez trendi olan 3 boyutlu duvar dekorasyonunu evlerinde görmek isteyen okurlarımız için Koçtaş’a gidiyor ve duvar panellerine göz atıyoruz.

Koçtaş Dekoratif Duvar Panellerinde Bol Çeşit

Koçtaş dekoratif duvar panelleri konusunda oldukça geniş bir repertuvara sahip, zira bu devasa yapı markette, tuğla duvar kaplamaları, patlatma taş duvar panelleri ve hatta ahşap görünümlü duvar panelleri bile var. Dolayısı ile zaman kaybetmeden bu ürünleri tek tek incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..  

Koçtaş Strafor Desenli Duvar Panelleri

Stickwall markası ile Koçtaş reyonlarında yer alan tuğla, Mermer ve taş desenli duvar kaplamaları strafor malzemeden üretilmişler. Dolayısı ile çok hafif olmalarının yanında nem ve sudan etkilenmiyor, zamanla deformasyona uğramıyorlar. Üstelik son derece gerçekçi bir görünüme sahip olan bu panelleri profesyonel yardım almadan, güzel bir hafta sonu bir arkadaşınızla birlikte duvarlarınıza monte edebiliyorsunuz.

Strafor Duvar Paneli Ebat ve Fiyat Bilgileri

Buraya kadar her şey çok güzel ancak merak ettiğiniz konuların en başında bu panellerin fiyat ve ebat bilgileri geliyor değil mi 🙂 Endişelenmeyin zira bu fiyatlar bir fayans veya duvar kağıdına nazaran oldukça uygun görünüyor. Her bir panelin ölçüleri ; En: 30 cm, Boy: 120 cm, Kalınlık: 2 cm şeklinde tasarlanmış. Bu ebatlarla yaptığımız hesaba göre 2,5 metrekarelik bir alan için 7 adet panel alınması gerekiyor arkadaşlar. Her bir panelin fiyatı ise 24,90 TL.

Ahşap Desenli 3 D Duvar Panelleri

Duvarlarında ahşap gibi sımsıcak ve samimi duvar panelleri görmek isteyenler için de Koçtaş duvar dekorasyon reyonlarında harika ürünler var. Hatta bu ürünler arasında üst resimde gördüğünüz gibi modernizm ve doğallığın harmanlandığı renkli tasarımlar mevcut.

Ahşap Duvar Paneli Fiyatları ve Ölçüleri

Bu panellerde 16 cm en, 100 cm boy ve 1 cm kalınlık olarak belirlenmiş. Toplamda 6 adet ahşap duvar paneli 1 M² alanı kaplıyor. Her bir panelin fiyatı 59,90 TL olduğuna göre, 1 metrekare alan için 360,00 TL gibi bir para ödemeniz gerekiyor. mesela 2 M² bir duvarınız var ise cebinizden çıkacak para 720 lira olarak hesaplanabilir…

Çini Desenli Dekoratif Duvar Panelleri

Osmanlı tarzı dekorasyona hemen hepimiz hastayız, Osmanlı’nın zarif görünümlü alaturka zevkleri bir çok mekana inanılmaz bir ihtişam katıyor sonuçta. Özellikle çini desenlerine Avrupa bile eşsiz bir sanat eseri olarak görüyor. Tabi ki evimize bu sanat eserini yaptırmamız çok zengin değilsek imkansız. Fakat ille de çini olsun istiyorsak Koçtaş Stickwall çini desenli duvar panelini daha ucuza getirerek satın alabiliriz. Peki böyle bir panel için ne kadar para ödememiz gerekiyor ?..

Çini Desenli Duvar Paneli Fiyatları

Efendim 16 cm en, 100 cm boy ve 1 cm kalınlığa sahip çini desenli duvar panellerinin her biri dolayısı ile 1 M² alan için 6 adet panel almanız gerekiyor. Her bir panel için ödemeniz gereken para ise 59,90 TL. Bu da demek oluyor ki 1 metrekare alan için 360 lira ödememiz gerekiyor ki bu fiyatta gerçek çini duvar dekorasyonunun neredeyse %10’una tekamül ediyor 🙂

Koçtaş Patlatma Taş Duvar Dekorasyon Panelleri

Taş duvar dekorasyonuna hele doğal taşların, kayrak taşlarının görüntüsüne bayılanların hoşlanacağı tarzda paneller de mevcut Koçtaş’ta. İşin en güzel tarafı ise yine strafor malzeme ile üretildiklerinden gerçek patlatma taş duvar panellerine göre daha hafif ve dolayısı ile daha kolay montajlanabilir olması. Üstelik bildiğiniz taş desenli duvar kağıtlarına göre daha gerçekçi bir his veriyorlar ve fiyatları bu tarz bir duvar kağıdına göre oldukça uygun.

Patlatma Taş Duvar Paneli Fiyatları

Tabi mutlaka bu ürünün de fiyatları aklınıza takılmıştır. Merak etmeyin yukarıda da belirttiğimiz gibi sıradan bir duvar kağıdına ödeyeceğiniz bir rakam bu duvar panelleri ile aynı hesaba geliyor. 2 cm Kalınlık, 30 cm en ve 120 cm boy ebatlarına sahip bu duvar panellerinin 7 tanesi 2,5 metrekarelik bir alanı rahatlıkla kaplayabiliyor. Her bir panel ise 24,90 TL fiyat etiketi ile sizleri Koçtaş mağazalarında bekliyor…

Hasır Desenli Duvar Panelleri

Koçtaş’ta hemen her zevk ve bütçeye uygun duvar dekorasyon kaplamaları var arkadaşlar. Bunlardan biri de belkide ilk defa Melekler Dekorasyon Evim sayfalarında göreceğiniz hasır desenli duvar kaplamaları. Tıpkı strafor duvar panelleri gibi 30 cm en, 120 cm boy ve 2 cm kalınlığa sahip bu panellerin 7 adeti ile 2,5 metrekarelik bir alanı dekore edebiliyorsunuz. Size böyle bir alanın maliyeti ise aşağı yukarı 175 lirayı buluyor.

Beton Desenli Duvar Kaplamaları

Betonun hem yapısı hem de görünümü soğuktur. Ancak ne hikmettir bilinmez son zamanların modern dekorasyon anlayışları arasında beton görümlü duvar dekorasyonları pek bir moda. Koçtaş’ta bu modaya sessiz kalmayarak bu tür soğuk bir duvar dekorasyonundan hoşlananlar için 2,5 metrekarelik bir alanı 6 panelle kaplayan bir Stikwall duvar paneli tasarımı reyonlarına panel başı 59,90 TL fiyatla yerleştirmiş…

Koçtaş Duvar Panellerini Mutlaka İnceleyin !..

Yukarıda sizler için Koçtaş’ın çeşitli duvar paneli modellerine göz attık, fiyatları, özellikleri ve görselleri hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Ancak Koçtaş’ta her zevke ve her ihtiyaca göre değişen daha bir çok duvar paneli mevcut. Dolayısı Koçtaş Duvar ve Tavan Panelleri reyonuna girip, hem bu ürünlerin güncel fiyatlarını hemde diğer duvar dekorasyon ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir