Yuvarlak TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ve Harika Örnekler

Son moda TV-Duvar ünitesi modellerinden yuvarlak tasarımlı duvar üniteleri ile huzurlarınızdayız arkadaşlar. Oturma odanız veya salonlarınızda farklı tasarımlara sahip bir duvar ünitesi arıyorsanız, bilindik tv-duvar ünitelerinden sıkıldıysanız içinizi açacak bu tasarımlara gelin hep birlikte göz atalım.

Daha önceki sayfalarımızda TV-Duvar ünitelerinin, compaq vitrinlerin gelişiminden bahsetmiştik. Plazma televizyonlar ile hayatımıza giren bu dekoratif mobilyaların ilk çıktıkları günden bu yana yaşadıkları olumlu evrimi anlatmıştık. Dolayısı ile bu evrimi yeniden anlatmıyoruz.

Sadece bir zamanların bilindik tasarımlarının nasıl olup da yuvarlak şekilli tasarımlara büründüğünü gözlemleyeceğiz. Yuvarlak tasarımlı en güzel duvar ünitelerini beğenilerinize sunacağız. Evlerinize yakışacak farklı tasarımlardan örnekler sunacağız.

Şimdilerde bahsettiğimiz bu yuvarlak tasarımlara sahip öyle güzel duvar üniteleri karşımıza çıkıyor ki çoğumuz evimizdeki bu adla adlandırılan mobilyanın ne olduğu hakkında çeşitli şüphelere düşürüyor. “bu duvar ünitesi ise benim evimde ki ne ?” şeklinde iç dünyanızda sorgulama yapmanıza sebep oluyor.

Değişik TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ve Yuvarlak TV-Duvar Ünite Modelleri

Bir de bu ünitelerde farklı tasarım ve renk seçenekleri var. Bunu biraz açacak olursak, led ışıklı yuvarlak tv-duvar üniteleri, siyah, beyaz ve çeşitli renklerde yuvarlak tasarımlı tv-duvar üniteleri mevcut. Örneğin üst resimde yuvarlak tasarımlara sahip, ancak siyah renkli bir duvar ünitesi görmektesiniz.

Yuvarlak Tasarımlı En Güzel TV-Duvar Ünitesi Modelleri ile Son Moda TV Ünitesi Örnekleri

Salonlarınız için de lüks tarzlarda çeşitli yuvarlak tv-duvar ünitesi tasarımları mevcut. Üstelik lüks vurgusu bu ünitelerde öyle abartılmış ki sanırsınız ünitenin kenarlarında dantel işlemeleri var. Ancak şunun güzelliğine bir bakar mısınız, resmen ben sizin salonunuz için imal edildim diye haykırıyor…

Modern ve Farklı Duvar Ünitesi Tasarımları ile En Yeni TV Ünitesi Modelleri

Bir de bu yuvarlak TV-Duvar ünitelerine modernizmi abartarak renk unsurunu da eklersek her halde ortaya böyle bir şey çıkar. Modern, minimalist, dekoratif ve sıradışı… Aradığınız bütün unsurlar bu tarz TV ünitelerinde bir araya geliyor.

Bizler bu tarz mobilyalardan çeşitli ipuçlarını üst resimlerde beğenilerinize sunduk. Şimdi sıra yuvarlak tasarımlı TV-Duvar ünitelerinin detaylı örneklerine. Aşağıda yer alan foto galerimizde inanamayacağınız tarzlarda görselleri bir araya getirdik. Mutlaka incelemenizi öneririz, emin olun bu görseller arasında hayal ettiğinizin üstünde TV-Duvar üniteleri bulabilirsiniz…

YUVARLAK TASARIMLI TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ ve ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir