Zigon Sehpalı Modern TV-Duvar Ünite Modelleri

Zigon sehpalı tv-duvar ünitesi modelleri dekorasyon dünyamızda son bir kaç yıldır yer alıyorlar. Mondi’nin Porto compact vitrini ile ülkemize giren bu akım şimdilerde inanılmaz şık ve farklı tasarımları ile bir çok mobilya markasının ürün gamında yer alıyor. Bizlerde Melekler Dekorasyon Evim olarak farklı tv-duvar ünitesi tasarımları aramakta olan, ancak bu ürünlerin aynı zamanda çok amaçlı yani fonksiyonel olmalarını isteyen okurlarımız için sehpalı tv ünitelerini masaya yatırıyoruz.

TV-Duvar ünitelerinin ilk çıktıkları zamanları hatırlar mısınız. Plazma televizyonlar ile hayatımıza girmişlerdi. Tıpkı üzerlerinde sırtladıkları bu televizyonlar gibi ünitelerde çok pahalılardı. Hem televizyon hemde duvar ünitesi aile bütçesini anormal derecede sarsıyordu. Etrafınızda birileri, bir arkadaşınız, belki de fazla uzağa gitmeden siz bu ürünlere abartısız bir yıllık maaşını yatırmışlar veya yatırmışsınızdır.

O kara günler geride kaldı tabi ki 🙂 Şimdilerde hem televizyonlar, hemde tv-duvar üniteleri oldukça ucuz. Gayet basit ve şık duvar ünitelerini internet üzerinden 90 TL gibi komik rakamlardan başlayan fiyatlar ile rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bunun için bilindik ve güvenilir bir kaç alışveriş sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Örneğin birazdan göz atacağımız zigon sehpalı tv-duvar ünitelerini bu siteler üzerinde çok çok ucuz rakamlara satın alabilirsiniz. Endişelenmeyin, ucuz etin yahnisi değiller, bu paralara göre oldukça kullanışlı ve sağlam ürünler.

TV-Duvar Ünitesi Tasarımlarından Örnekler ve Sehpalı TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Gerçi tv-duvar ünitelerinde çok sağlamlık beklemenin de bir mantığı yok, zira misyonu sadece bir kaç dekoratif eşya ile televizyonunuzu sırtında taşımak. Su ile sel ile alakası yok. Çok sağlam, gürgen ağacından yapılmış bir duvar ünitesine tonlarca para vermenin de bir gereği yok anlayacağınız.

Hele tasarımları… Öyle güzeller ki basit, şık ancak gayet kullanışlılar. Kitaplıklı tasarımları, duvar raflı modelleri bile var. İşin açığı bizler bayıldık ve aramızda bir kaç kişi çoktan siparişlerini verdiler bile. Özellikle modern tarzlarda yaşam alanları, oturma odaları ve salonların dekorasyonlarına artı değerler katıyorlar.

Sehpalı TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ve Fonksiyonel Duvar Ünitesi Modelleri

 

Renkleri ve renk kombinasyonları hakkında da söylenecek sözler var, zira son zamanların trend mobilya renklerinin başında gelen beyaz bu ünitelerde şahane duruyor. Ancak beyaz-ceviz kombinasyonlu olanlarda mutlaka görülmesi gereken tv-duvar üniteleri arasında yer alıyor.

Lüks Televizyon Ünite Modeller ile Sahpalı Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekler

Tabi burada sadece ucuz tv-duvar ünitelerinden bahsetmek daha farklı beklentileri olan takipçilerimizi hayal kırıklığına uğratabilir, üstte resmini gördüğünüz ve fiyatı 1000 TL üzerinde buram buram kalite ve işçilik kokan zigon sehpalı tv-duvar üniteleride mobilya marka ve üreticilerinin ürün gamları ile yukarıda bahsettiğimiz internet sitelerinde satışa sunuluyorlar.

Basit, şık ve uygun fiyatlı bu tv-duvar üniteleri her zaman olduğu gibi aşağıda yer alan foto galerimizde sizler için bir araya geliyorlar. Aklınızdan şu sıralar hem az paralar ödeyerek, çok kullanışlı ve dekoratif bir tv-duvar ünitesi almak geçiyorsa bu foto galeriyi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz…

ZİGON SEHPALI MODERN TV-DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir