Dekoratif aynaların evlerimizdeki yeri

beyaz-salon
Açık renkli oda dekorasyonlarında ayna kullanımı ile daha ferah görünümler yakalayabilirsiniz.

Aynalar en sık salonlarımızda tercih ettiğimiz dekor tamamlayıcılardandır. Aynaların yeri asıl odalarımızdaki hakimiyeti ile daha çok kendini belli edebilmektedir. Salon ve oturma odalarımız haricinde     antreler, dresuar üstü, koridorlar, yatak odasında boy aynası ya da gardırop boydan boya aynalı modelleri gibi tercihlerle odalarımızda oldukça aydınlık alanlar elde edebiliriz. Aynanın duvardaki yansıması ile beyaz salonu daha da geniş gösterdiği üst resimde oldukça net bir şekilde göze çarpmaktadır. Oda dekorasyonunda ne kadar büyük ayna tercih ederseniz o kadar geniş alan zenginliği elde edebilirsiniz. Şömine üstü kullanabileceğiniz ayna ile nasıl şık bir salon dekore ettiğinizin farkındalığını paylaştığım görselde net bir şekilde görebiliyoruz.

dekorasyonda-ayna7
Uzun koridor tipi dikdörtgen şeklindeki salonlarda oda alanını yansıtabilen bölümde ayna tercihi yerinde olabilecektir.

Ayna kullanımı en aydınlık alan elde etmek için gün ışığının karşısına denk gelecek kullanımlar daha uygun olacaktır. Ama siz üstteki gibi odanın her yönden görünebileceği bir yer tercih ederek aynanız ile kullanılan ortamda içinizi aydınlatacak seçeneklerden faydalanabilme olanağı elinizin altında olacaktır. Çerçevesiz aynalarda zaman zaman boydan boya kullanılarak karşılıklı alan yansıması sağlayarak oda dekoratifliklerini daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

glance-cover-1
Parçalı aynalar aradığınız dekoratifliği sunabilecektir.

Küçük odalarda iç karartıcılık kimi zaman uzun vadeli hissedilebilmektedir. Bu karartıcı durumdan kurtulabilmek adına girişimlerde bulunacaksak atacağımız adımlar arasında yer alan dekoratif ayna model tercihlerimiz son derece memnun kalınabilecek geniş alanları elde edebileceğimiz şekilde bize yardımcı olabilecektir. Üstteki resmî tıpkı hayal ettiğim dekoratiflikte bulduğum için ekledim. Değişken ruhunuzu besleyebilecek tasarım zenginliğindeki bu dekoratif aynayı dilerseniz aynalı saat modellerine benzer tarzda tercih ederek iki ihtiyaca aynı anda çözüm bulabilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Şık görünüm, ihtiyaca yerinde çözüm bulabilme, dar alanda aydınlık alan elde edimine sunulan kolaylık sağlayıcı bir seçim olarak ayna etkisini oda dekorasyonlarınızda yakalamaya hazırlanmaya var mısınız? Geniş, aydınlık ve kendinizi harika hissedebileceğiniz ortamlar adına hazır mısınız? Sizlere verdiğim tüm bu bilgiler haricinde bana danışmak isteyenler için daima burada olduğumu unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir