Dekoratif yastık önerilerinden 2017 fikirleri

Kedili dekoratif yastık modelleri ile estetik görünümler yakalayabilirsiniz.
Kedili dekoratif yastık modelleri ile estetik görünümler yakalayabilirsiniz.

Yeni sezon dekoratif yastık modelleri ile oda görünümlerinize hayat vermeye var mısınız? Salon, oturma odası,  genç odası, çocuk odası, bebek odası,….hangi oda görünümünde yeni bir dokunuşta bulunmayı arzuluyorsanız dekoratif aksesuar seçiminde dekoratif yastık tercihinde bulunarak odalarınızda estetik görünüme yer açıcı davranabilirsiniz. Kedili keçeli yastık tasarımı üst resimde her odaya uyum sağlayabilecek örnek olarak dilerseniz şark köşenizde bile tercih edebilirsiniz bu tasarım yastıkları.

Renkli dekoratif yastıklar ile s,her odanızda estetik dokunuşlar yakalama fırsatı elde edebilirsiniz.
Renkli dekoratif yastıklar ile s,her odanızda estetik dokunuşlar yakalama fırsatı elde edebilirsiniz.

Eğer Osmanlı tarz ya da daha ağır bir dekor anlayışı ile Osmanlı dekoratif baskıların hüküm sürdüğü bir odada üst resimdeki önerilerden herhangi birini kullanmayı deneyebilirsiniz. Koltuğunuza abartıya kaçmadan kullanacağınız bir ya da iki örneği yerleştirmeniz değişim adına sizi ve odanızı yansıtabilen bir seçenek olacaktır. Farklı çiçek ,baskıları, değişik renkler ve enerjikliği odaya hapsedecek iç açıcı görünümler yakalamak bu yastıklarla mümkün olabilecek. Farklı çiçek desenleri, hayvan figürleri ve tül desenlerin yer aldığı yastıklar ile sade, klasik, lüks ya da spor görünümlü oda görünümlerini yakalayabilme ihtimaliniz yüksek.

Yeni sezonda yastık kılıfı modelleri arasından baykuşlu model seçiminde bulunabilirsiniz.
Yeni sezonda yastık kılıfı modelleri arasından baykuşlu model seçiminde bulunabilirsiniz.

Baykuş desenleri ile üt resimde hissettirilen görünüm zenginliği de şahane bir trend takibi görünüme yer açabilmektedir. Üst resimdeki model tam bir genç odası tamamlayıcısı olarak oda görünümlerinizde zengin bir etki yakalayabilme fırsatına sahip olabilmenize imkan tanıyabilecektir. Pembe, mor renklerin yoğunluğu; sarı ve yeşil renklerin canlılığı ile yastıklardan faydalanırken genç odası dekorasyonlarınızı yenileme düşüncesi içine girmeniz vereceğiniz en doğru karardır diyebiliriz. Bu tarz bir yastık çocuk ya da bebek odası içinde ideal olup 2017 sezonunda sık tercih edilen baykuş deseni için vazgeçilmez bir tercih olabilecektir. Oda dekorasyonlarınızda tarz değişimler yakalama düşüncenizde yastık fikrini hayata geçirmek sizler adına kaçırılmaz bir değişim tercihi olabilecektir. en yeni oda görünümlerinde birbirinden estetik etkilerde bulunacak yastık seçenekleri ile değişimi yakalamaya ne dersiniz? Burada sizlerden gelecek sorualr için beklerken yastıklardan faydalanmanızı canı gönülden tavsiye ettiğimi unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir