Derya Baykal Anlatımlı Şal Modelleri Baharlık Bunlar

Derya baykal anlatımlı şal modelleri yapılışı anlatımlı olarak sizlere bu konumuz üzerinden ekleyeceğiz. Eskilerde Deryanın Dünyası ile her gün evimize konuk olan Derya Baykal çok güzel şeyler öğretti bizlere. Şimdilerde teve2 kanalında Derya Baykalla Gülümse programı ile her gün ekranlardan yine güzel ve özel konukları ile faydalı şeyler sunuyor. Özellikle ev hanımları artık daha kolay örgü örebiliyor. programına bu türlü örgü ve el işlerini yapmayı bilen kişileri davet eden Derya Baykal’ın programında yapılmış olan ve sizlere aşağıdaki görseller haricinde sayfanın en altında da videosunu ekleyeceğimiz anlatımlı şal modelleri konusunda bizlere fikir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Hanımlar özellikle bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde daha çok baharlık şal modellerini sizlere sunmak istiyorum. Derya baykal programından yazlık şal yapımını da sizlere yazımızın en altından video olarak sunmak isterim. Sunacağım şallar bahar aylarına çok uygun modeller. Serin havalarda kullanabileceğiniz hem şık hem mevsimlik modeller.

Hanımların en çok sevdiği ve keyifle kullandıkları şallar özellikle bu son yıllarda oldukça yeni modellere bıraktı kendini. Baharda gelmişken hani sizlere hem bahara yakışır hem üstünüze yakışır modeller sunayım dedim. Özellikle çok hoş modelleri şallarla daha şık olabilirsiniz. Nimet Güngör ün ördüğü bu aşağıdaki model tam baharlık hanımlar. İncecik bir şiş örgüsü olan aşağıdaki şalın yapımını da hemen yazımızın en sonunda sizlere sunduk. Nimet Güngör yazlık şal bir dikdörtgen model. Hem omuzlardan düşmez hem şık bir şekilde durur. Aynı zamanda abiye şekilde de kullanılabilir bu tür şallar. Renk açısından tercih yapmak size kalmış şalınız konusunda. Hem baharda hem yazın kullanabileceğiniz harika bir şalınız olsun istemez misiniz?

Hemen aşağıdaki son örnekte de üçgen bir şal görüyoruz. Sanırım bunun mimarı da Nurgün Tezcan hanımdı. Kafesli model yine bahar ve yaza uygun bir model. Renkleri ile tam baharı anımsatıyor değil mi ama. Bundan önceki konumuzda sizler için yazlık panço modellerini sunmuştuk. Dilerseniz çok güzel yazlık panço modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Özellikle şal kullanamayan hanımlar panço modellerine bakmanızı tavsiye ederim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir