Derya Baykal Bebek Yelek Modelleri Örmesi Kolay Örnekler

Derya Baykal Bebek Yelek Modelleri– Kış size neyi hatırlatıyor? Kar soğuk ya da çıtır çıtır soba üzerinde kestane mi? Evet ama bana aynı zamanda örgüyü de anımsatıyor. Yağmurlu karlı havada alıp elime örgümü geçip pencere kenarına bir yandan örgümü örüp bir yandan dışarıda yağan yağmuru izlemek insanın içini huzur dolduruyor. Kış hem örgü örmek için en güzel mevsim hem de ördüklerimizi giymek için uygun bir mevsimdir. Şimdi yazımızda özellikle bebekler için en kullanışlı kıyafetlerden biri yelek modellerini derledim. Derya baykal programındaki modellerden bir derleme olacak. Yelek hem kullanışlı hem pratik hem de sıcacık tutan bir kıyafet ki özellikle ben bizzat çocuklarımda yelek tercih ediyorum sıcak tuttuğu için. Çünkü bir misafirliğe gitsek hırka giydirsem çok sıcak tutuyor hatta terletiyor bile yelek onlara hem hafif hem terletmiyor.

Aslında bebekler için de kullanışlı bu kıyafet. Ağır olmaması özellikle delikli modeller örüldüğünde terletmemesi de daha bir kullanışlı yapıyor örgü yelekleri. Ayrıca bebek yelekleri o kadar şirin oluyor ki insan hani yapamasa da hem görmek hem bebeğine almak istiyor. Her bebeğin dolabında olması gereken bir kıyafet olarak görüyorum ben yelekleri. Yine önden düğmeli olması kolay giydirme açısından da annelere kolaylık sağlıyor. Hem örgü örmeyi bilmiyorsanız bile tarifli bir bebek yeleği modelini kısa zamanda örebilirsiniz. Kolay modellerden başlamak gerek tabii.

Hepsi aslında kolay modeller çok fazla motif bağlaması yok üzerinde. Hiç bilmeyenler bile kolayca yapabilirler. Küçücük parça yelek örmek bence hiç sıkıcı olmayacaktır hatta ördükçe öresiniz gelecek emin olun. Hele işin en güzeli sevdiklerinizin bebeklerine de hediye olarak örüp hediye etmek. Severek ördüğünüz el emeği göz nuru kattığınız bir şeyi sevdiklerinize vermek çok daha özel bir hediye olacaktır. Kış da yeni girmişken bence hızlıca bir tane şimdiden bebeğinize başlayabilirsiniz bir tane ikincide daha iyi olacağınıza eminim. Aslında bebek yeleklerinin en güzel yanı süslemektir biraz da önüne güzel motifler koyup daha bir bebeksi hale getirebilirsiniz. Fırfırlı bebek örgü yeleklerini buradan bir göz atın isterim çok tatlılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir