Derya baykal bere süsleme ne şekilde yapılır

Konuyu Paylaş

Derya baykal bere süsleme, süs modelleri, bereyi süslemeler ve süs eşyaları ile alakalı olan konumuzu inceliyorsunuz. Değerli https://www.meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları Derya Baykal Programlarında biz kadınları yakından ilgilendiren, pratik ve kullanışlı olmasının yanı sıra son derece kullanışlı ve albenili örgü modellerinden yapılmış olan eşyaları anlatmaya devam ediyor. Şimdi bu konumuzdan sizlere örgü bere modeli yapılışı ve süsleme sanatını nasıl konuşturduklarını göstereceğiz. Özellikle bere süsleme konusu üzerine de ayrıca görseller derlemek istedim sizlere. Çünkü sade bir bere yanında süslü motiflerle süslenmiş bereler daha dikkat çekmekte. Siz de berelerinize bu güzel görsellerden ilham alabilir hoş örnekler sizlerle. Özellikle de derya baykal programındaki bereleri tek tek denemesi en hoşuma giden olay çünkü en azından nasıl durduğunu da görebiliyoruz örgü modellerinin.Örgü sever arkadaşlar bilirler aslında bir örgüyü örmek kadar onu süslemek çekici hale getirmek te çok önemlidir. Aşağıda ve yukarıda paylaştığım derya hanımın başında gördüğünüz örnekler çocuklar bebekler için ideal süslemeli bereler. Arılı baykuş figürlü bunun yanında kedili köpekli süslemeli berelerle çocuklarınız çok şirin görünecektir.


Sade bere kullanmayı sevmiyorsanız öreceğiniz berelere ayrıca şık parlak taşlarla süsleme yapabilirsiniz. Ama sanırım derya baykalın başında gördüğünüz şapkadaki taşlar hazır şekilde dizayn bir şekilde satılıyor diye duymuştum. Bere örgü süslemek için böyle hazır parlak taşlar satılıyor. Siz de bu taşlardan alıp berelerinizi istediğiniz şekilde donatabilirsiniz. Yine yukarıdaki gibi örgü ile yapabileceğiniz çiçekler güller fiyonklar ile süsleme yapabilirsiniz. Yine berelerin en çok süsleme yapıldığı tür de ponponlar. Ponponları kendiniz de yapabilirsiniz. Bu taşlı süslemeli berenin yapılışı yazımızın el altındaki videoda mevcut arkadaşlar. İzleyerek siz de güzel süslemeli bereler yapabilirsiniz. Hatta çocuklar için yapacağınız berelere gözler dikebilir kulaklar yaparak daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Bere süsleme hakkında birçok şey paylaştım arkadaşlar derya baykal özel bere süsleme resimlerinden de fikir edinerek kendinizden de bir şeyler katarak harika bere süslemeleri yapabilirsiniz. Haydi şimdi üretim zamanı. Hatta eski örgü bereleriniz varsa onları da süsleyerek yenileyebilirsiniz. Özellikle gençlerin çok hoşuna gidecek püsküllü bere modelinin yapılışı burada.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir