Derya Baykal Havlu Kenarı Modelleri Yenileri Burada

Derya baykal en güzel havlu kenarları modelleri, anlatımlı videolu yapılışı havlu kenarı örnekleri konusunu incelemektesiniz değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları. Örgü sezonu açıldı artık tığlar şişler ellere. Yeni sezonda da çeyiz hazırlıkları olsun diğer örgü işleri olsun kaldığı yerden devam edecek. Ama sizlere yeni örnekler sunarak sizlere de bazı yeni fikirler sunmak isterim.

derya-baykal-cicekli-havlu-kenari

Derya Baykal’ın tüm modellerine ve el emeği göz nuru başyapıtlarına yer vermeye devam ediyoruz. Şimdi sizlere evlerinizde kullandığınız ve misafirlerinize çıkarttığınızda baya bi beğeni alacağına inandığım harika ötesi havlu kenarı örneklerini galeri şeklinde sunacağım. Hem dediğim gibi evinize gelen misafirlere çıkarttığınız havlularda hem genç kızların çeyizlerinde kullanabileceğiniz çok özel havlu kenarlarının daha fazlasını görmeye hazır mısınız? Çiçekli rengarenk havlu kenarları ile sıradan renksiz havlularınızı bile cıvıl cıvıl hale getirebilirsiniz. Havlu kenarı modellerini görünce anlıyoruz ki modeller gerçekten renkli ve ilgi çekici. Eskilerde o tek tip modeller artık çok geride kalmış belli. Onları bence ninelerimizin hatıraları olarak yine saklanabilir ama bu renkli modern örnekler şahane.

derya-baykal-havlu-kenari-islemesi

Siz değerli misafirlerimiz aşağıda yer alan havlu kenarı örnekleri resimlerine tıklayarak ayrıca resimlerin büyük halini inceleyebilirsiniz. Bu arada aşağıdan da bu havlu kenarı modelinin nasıl yapıldığına dair bir video var eklemek istiyorum. Biraz anlıyor iseniz sizlerde yapabilirsiniz. Aslında yapması hiç te zor değil. En azından ilk sefer de belki zorlanabilirsiniz ama anlatımlı videolardan sizler de kendi havlu kenarınızı örgülerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

igne-oyasi-havlu-kenari

Özellikle çeyizlerde çok hoş duracak örnekler var. Havlu kenarlarında çok yaygın olan iğne oyası da havlulara çok yakışıyor doğrusu. Derya Baykal işin detayına kadar inmiş programda neler gösteriyor neler. İzleyenler vardır elbet. Hadi gelin bakalım havlu kenarında ne yöntemler izlenmiş. Aslında sadece nette bakacak olursak bile yüzlerce belki binlerce model bulabiliriz. Biraz modellerden esinleneceksiniz biraz hayal dünyanızı geliştirip özgün bir şeyler oluşturabilirsiniz. Yazı içinde çeyizden çok bahsettim hala çeyizine güzel bir şeyler katmayı düşünenler için çeyizlik havlu kenarı örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

yildiz-sekilli-havlu-kenari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir