Derya Baykal İle Örgüden Yelek Örnekleri ve Yapılışı Yepyeni En Son Örnekler

Konuyu Paylaş

Derya Baykal İle Örgüden Yelek Örnekleri ve Yapılışı– Derya Baykal ile örgüden yelek örnekleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Derya Baykal ile örgüden yelek örnekleri ile en yeni yelek modellerini örebilme imkanı bulacaksınız. Derya Baykal ile örgüden yelek örneklerini hemen her mevsim kullanmanız için çok farklı renk ve modellerde örülebileceğini sizlerle paylaşmak istedik. İncesi kalını tüm renkleri kız bebek erkek bebekler için mevcut. Biz sizlere farklı fikirler verebilmesi için çok güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Zevkinize ve seçiminize uygun Derya baykal örgüden yelek örneklerini sizlerde büyük bir keyifle yapabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilir, hediye seçenekleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Dilerseniz benim en beğendiğim birkaç modeli size sunmak istiyorum. İlk örnek aşağıda gördüğünüz gibi kız bebekler için düşünülebilir. Siz de şimdiden kolları sıvayabilir ya da kışın evde boş zamanlarınızı da değerlendirirken şık bebek yelekleri örebilirsiniz.

derya baykal pembe orgu yelekderya baykal pembe orgu yelek

Derya Baykal programında gördüyseniz çok özel bebek el örgüsü modelleri yapılmakta. Tabii artık reklamlarda da gördüyseniz Derya Baykal’ ı bundan sonra fox tv de izleyeceksiniz. Yine sanıyorum tüm el örgüsü işleri hayatımızda bilmediğimiz çok şeyler öğretecek bizlere. Neyse konu dağılmasın arkadaşlar diğer bir yelek modeli aşağıda görüyorsunuz. Erkek bebekleri unuttuk sanmayın. Onlar için de çok karizmatik hoş modeller var. Yan cep süslemeleri v yaka gördüüm kadarıyla üst kısımlarda pirinç örgü aşağı kısımlarda düz örgü ile örülmüş bir yelek örneği. Cep süslemesi lastik örgü ile yapılmış. Uzun kollu kazak ya da gömlekle çok şık duracağını düşünüyorum.


derya baykal orgu erkek bebek yelegi

derya baykal orgu erkek bebek yelegi

Desen desen motifli örgüler bu senenin trendleri arasında yer alıyor. Kurdela nakışlı olan kız yelek modelleri, hayvan figürlü örnekler aşağıdaki örnekte bu modellerden. Kardan adam figürlü yelek örneği hem kız hem erkek bebeklere çok yakışacak ayrıca tam da kışa uygun bir örnek diye düşünüyorum.

derya baykal kardan adam figurlu orgu yelek

derya baykal kardan adam figurlu orgu yelek

Genelde yelekler kolları olmadığı için diğer örgülere göre daha kolay bitecektir. Yazın daha ince modelleri kışın daha kalın modelleri örebilirsiniz. Aşağıdaki örnek gibi şişle ya da tığ işi ile de bebek yeleği örebilirsiniz. Tığ işi örgülere çok yakışıyor çok zarif bir görünüm sergiliyor. Daha fazla bebek yeleği model için yandan bağlamalı bebek yeleği örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Siz de bebeğiniz için herşeyin en iyisini düşünüyorsanız el örgüsü yelek modellerimizin daha fazlasını galerimizde bulabilirsiniz. Haydi sevgili anneler, bebek bekleyen anne adayları, anneanneler, babaanneler, teyzeler halalar daha ne duruyorsunuz…

derya baykal beyaz orguden yelek

derya baykal beyaz orguden yelek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir