Derya Baykal Örgüden Bebek Odası Süsleme Modelleri Minik Misafirlere Özel Bir Karşılama İçin

Konuyu Paylaş

Derya baykal örgüden bebek odası süsleme modelleri konusunu incelemektesiniz. Derya baykal örgüden bebek odası süsleme modelleri ile en değerli varlıklarımız olan bebeklerimizin odalarını renklendirmek ve çok sevimli bir hale getirebilmek için kollarımızı sıvıyoruz hanımlar. Bebek beklerken kuşkusuz ki onun için ufak ta olsa hazırlıklar yaparsınız. Bu onun odasını düzenleme de olabilir tabi. Bebek odası düzenlerken rengarenk süslerden desen desen oyuncaklar kullanarak bebek odası olduğunu vurgulamaktır amaç. Aslında asıl amaç ise bu odanın ona özel olduğunu göstermektir belki de. Hazır süslemeler yerine evde örgüden kendinizin yapacağı süslemeler ile bebek odasını çok daha özel dizayn edebilirsiniz. Örneğin aşağıdaki gibi bu şekil bir lamba üzerine çiçek motiflerinden örgüler yaparak yapıştırabilirsiniz. Oldukça şık ve değişik bir örnek olmuş. Hem de sıradan bir lambayı bebek odası için nasıl özel hale getirdiklerini de görüp siz de fikir edinmiş oldunuz.

bebek odasi icin orguden cicek motifleribebek odasi icin orguden cicek motifleri

Yine duvarlara ya da dolabına yapıştıracağınız aşağıdaki gibi minik örgü kelebek motifleri yapabilirsiniz. Hem yapması kolay hem de az maliyetli olacaktır. Erkek bebek odası için arabalar futbol topu ya da hayvan figürleri yapabilirsiniz.


bebek odasi icin süslü orguler

bebek odasi icin süslü orguler

Yine bebek odasının en önemli göstergesi kapılardır. Kapı üzerine bebek odası süsü yaparak bebek odası olduğunu vurgulayabilirsiniz. İşte bir örnek hem de hazır değil örgüden el emeği göz nuru bir süs. Çiçekler kelebekler ile süsleyebilir hatta altına örgüden bebeğinizin ismini bile yazabilirsiniz. Son yıllarda moda olan bebek odası süsleme işini siz kendiniz daha özel hale getirebilirsiniz.

bebek odasi orgu kapi süsü

bebek odasi orgu kapi süsü

Yine aşağıdaki örnek gibi şeker mi şeker duvarda sergileyeceğiniz güzel bir süs yapabilirsiniz. Eminim bebeğinizin odasında çok şık duracaktır. Dilerseniz daha farklı örgü motifleri incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

orguden bebek odası duvar süsü

orguden bebek odası duvar süsü

Bebeklerimizin de gözlerine hoş gelecek renkli odalar için yapacağımız Derya baykal örgüden bebek odası süsleme modelleri gayet kolay ve keyifli olacaktır. Sizlere çok güzel ve farklı fikirler verebileceğini düşündüğümüz harika bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacak. Modellerin hepsini çok beğeneceğinizi umuyoruz. İstediğiniz renk ve modeli seçip, bebekleriniz için işe koyulabilirsiniz. Ayrıca hediye olarak değerlendirme seçeneğini de unutmayın. Yeni bebek bekleyen yakınlarınıza bu şekil çok özel hediyeler yapabilirsiniz. Mutlu günler hanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir