Derya Baykal Şal Modelleri Beğeneceğiniz Modeller Burada

Derya baykal şal modelleri video ve yapılışları videolu yapılışı youtube sitesindeki videoların ve modellerin açıklamalarının olduğu şal modelleri konusunu incelemektesiniz. Değerli arkadaşlarım ve https://www.meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları, ( takip eden arkadaşlarım var o yüzden öyle yazıyorum ) Derya baykal biliyorsunuz ki örgüler konusunda artık marka gibi bir isim oldu. Biz de sayın Baykal’ın örgülerini paylaşmaya devam ediyoruz arkadaşlarım. Şimdi sürekli sorulan bayan şal modellerini bir de derya baykal modellerine göz atın istedim. Yazlık kışlık şal örneklerini örgü severler için özenle derledim ve hemen sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu hemen aşağıda gördüğünüz yepyeni bir derya baykal şallarından biri. Rengarenk çiçeklerle motiflenmiş bu şal çok şık beğenebileceğiniz bir model. Bence hemen denemek isteyecek hanımlar olabilir. Özellikle örgü öğrenmek modeller araştırmak için sosyal paylaşım siteleri var ama derya baykal bu konuda marka oldu bence. Çoğu internet kullanmayan örgü sever hanımın taa evine kadar geldi ve güzel şeyler öğretti ve öğretmeye de devam ediyor.

Derya baykal programını da zaman buldukça ben de izlemeye çalışırdım gerçekten örgü dışında hayata dair güzel şeyler paylaşıyor hayatımızı kolaylaştıracak şeyler paylaşıyor. Şal modelleri konusunda da oldukça çok örnek var ben bazı modelleri sizlere sundum. Belki derya baykal delikli şal modellerini de incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Nedense hanımların çok sevdiği bir aksesuardır şallar. Özellikle el emeği göz nuru olunca ayrı bir özenle kullanılır. Düz bir modelden ziyade daha motifli desenli üzerinde çok teknik kullanarak şal örmek daha güzel bir modelin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Bakın hemen aşağıda yer alan şal modeli çok eskiden bir model. Ama bence modelinin modası geçmeyecek bir örnek. Değişik örnekler arayanlar için bence güzel bir seçenek. Yazın baharda güzel havalarda omuzlarınızda eminim güzel güzel salınacak bir model olacaktır. Biz de derya hanım sayesinde çok özel tasarım harikası modellere ulaşıyoruz. Tabii programlarına konuk ettiği o sihirli ellere de teşekkür etmek gerekir. Hemen yazımızın en altında ise derya baykaldan yine begonvil şal yapımını göreceksiniz. Tarif Nurgün Tezcan hanıma ait.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir